Jaki kalendarz adwentowy z prezentami kupić?

Jaki kalendarz adwentowy z prezentami kupić?

9 października, 2022 Blog 0

Im bliżej grudnia, tym bardziej poważnie trzeba myśleć o wyjątkowym czasie oczekiwania na Boże Narodzenie. Umili je oczywiście kalendarz adwentowy. To słodka atrakcja nie tylko dla dzieci, ale też dla nieco starszych osób. Zamów czekoladowy kalendarz adwentowy i ciesz się codziennie słodkim podarunkiem. Jak wybrać kalendarz adwentowy?

kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy – co to jest?

Na początek kilka słów wyjaśnienia. Kalendarz adwentowy to nic innego jak sposób na radosne odliczanie do Gwiazdki. Zwykle posiada formę bombonierki lub skrzyneczki z 24 przegródkami, które symbolizują 24 dni od początku grudnia do Wigilii. Zasada jest taka, że codziennie otwiera się jedno okienko. Nie mamy jednak potwierdzenia czy rzeczywiście ktokolwiek tak robi. W przypadku apetycznych słodyczy trudno się powstrzymać! 

Czekoladowy kalendarz adwentowy to więc szczególnego rodzaju bombonierka z 24 czekoladkami. Propozycje dostępne w Chocolissimo są jednak naprawdę wyjątkowe i przepyszne: https://chocolissimo.pl/kalendarze-adwentowe. Taki kalendarz adwentowy sprawia, że każdy dzień jest lepszy od poprzedniego, a wszystko to dzięki ekskluzywnym czekoladkom, które wykonywane są ręcznie i smakują naprawdę nieziemsko.

Kalendarz adwentowy z czekoladkami to dobra propozycja na mikołajkowy prezent dla bliskiej osoby, która wraz z oczekiwaniem na Wigilię będzie pamiętała o Twoim miłym geście. Obdarowana osoba będzie mogła zjeść aż 6 czekoladek od razu  – czy to nie wystarczająco wspaniałe?

Kalendarz adwentowy ze słodyczami

Chocolissimo znajdziesz sporo propozycji słodkich kalendarzy adwentowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie droższe i tańsze warianty z różnymi słodyczami. Mamy kalendarze adwentowe z neapolitankami, czyli czekoladkami degustacyjnymi, z pralinkami lub mieszane. Każda czekoladka ma inny smak, inne nadzienie, więc każdego dnia możesz spodziewać się czegoś innego.

Po Twojej stronie leży jedynie wybór formy kalendarza. Przygotowaliśmy zarówno proste kalendarze w kształcie bombonierki, jak i warianty w kształcie choinki czy… tabliczki czekolady. Czekolada z 24 kostkami, z których codziennie zjadasz jedną to oryginalny kalendarz adwentowy, który będzie wyjątkową próbą dla Twojej silnej woli

Kalendarz adwentowy ze słodyczami może mieć różne formy. Niektóre wyposażone są po prostu w okienka, spośród których codziennie otwierasz jedną, a inne mają kartoniki, w których znajdują się oddzielnie zapakowane pralinki. Wybierz ten wariant, który uważasz za najlepszy!

Ekskluzywny kalendarz adwentowy na mikołajki

Dla wymagających klientów mamy też coś specjalnego. To elegancki, czekoladowy kalendarz adwentowy dla dorosłych umieszczony w szkatułce. Jak przystało na produkt deluxe, taki kalendarz charakteryzuje się piękną szatą graficzną, pysznymi, wyselekcjonowanymi pralinkami i możliwością stworzenia okolicznościowej dedykacji. Taki prezent to naprawdę konkretne uprzyjemnienie grudniowych dni!

Nikt nie powiedział jednak, że kalendarz adwentowy dla dorosłych trzeba kupić na prezent dla kogoś bliskiego. To doskonały upominek od Ciebie dla… Ciebie! W końcu warto rozpieszczać również samych siebie, prawda? A z czekoladowym kalendarzem adwentowym oczekiwanie na święta na pewno będzie przyjemniejsze!