Arthrolon żel, krem – czy naprawdę łagodzi bóle stawów i poprawia jakość życia? Moja recenzja i przemyślenia

Arthrolon żel, krem – czy naprawdę łagodzi bóle stawów i poprawia jakość życia? Moja recenzja i przemyślenia

2 listopada, 2019 Zdrowie 0

Aktualizacja:17 styczeń 2022

ARTHROLON – 50% CENA

Arthrolon


Zapalenie stawów zdecydowanie nie jest problemem ściśle związanym tylko z podeszłym wiekiem. Liczne badania statystyczne pokazują, że regularne bóle kręgosłupa i stawów już dotykają ludzi powyżej 40 roku życia. Często znacznie młodsi ludzie również stoją w obliczu tego problemu.

Co to jest ten produkt i co ma leczyć?

Arthrolon Co to jest ten produkt i co ma leczyć?

Arthrolon Na pierwszy rzut oka, ten produkt nie jest niczym niezwykłym. Kolejna maść łagodząca ból i dyskomfort związany z uszkodzeniem kości stawów lub kręgosłupa. Istnieje wiele takich produktów na rynku i mają one jedną wspólną cechę: wszystkie z nich tylko maskują problem. Maści przeciwbólowe działają, wyraźnie zmniejszają ból i poprawiają jakość życia. Jednak ból ma swój powód. To ostrzeżenie organizmu, że coś jest nie tak. Kiedy maskujemy ból, wracamy do normalnego funkcjonowania i szybko przyczyniamy się do pogorszenia stanu stawów. Pomaga w leczeniu artrozy.

Arthrolon – zwykła maść czy rewolucja?

Tutaj właśnie istnieje główna różnica między zwykłymi maści a produktem Arthrolon. Jak szczyci się producent, kompozycja została opracowana w taki sposób, że działa w sposób dwufazowy. Z jednej strony maść łagodzi ból, a według zapewnień ma się zdarzyć przy pierwszym użyciu.

Arthrolon

Druga faza to jednak regeneracja. Składniki zawarte w produkcie mają zatrzymywać wapń w kościach, a także dostarczać dużych ilości kolagenu . Dzięki temu kości mają stać się mocniejsze, a uszkodzenia wyraźnie zregenerować się.

Dzięki temu produkt może być stosowany nie tylko przez tych, którzy już zmagają się z bólem. Polecany jest również jako produkt profilaktyczny, dlatego polecany jest dla osób młodych lub bardzo aktywnych fizycznie. Jego stosowanie ma w tym przypadku na celu zmniejszenie ryzyka uszkodzenia.

ARTHROLON – 50% CENA

Jak go stosować?

arthrolon-gel-jak-stosowac

Ponieważ Arthrolon jest zwykłą maścią, jego stosowanie jest naprawdę proste. Zgodnie z instrukcją producenta, niewielką ilość preparatu należy nakładać ręcznie na skórę bezpośrednio nad odparzoną plamą. Maść powinna być dokładnie, ale delikatnie wmasowana i pozostawiona do lekkiego wyschnięcia na jakiś czas.

Zabieg ten należy wykonywać dwa razy dziennie, najlepiej rano i później wieczorem. Minimalny czas trwania zabiegu sugerowany przez producenta wynosi 3 tygodnie. W tym czasie maść należy stosować codziennie.

Możliwe skutki uboczne? czy są znane?

arthrolon-gel-jak-stosowac

Spółka odpowiedzialna za produkcję i dystrybucję tej maści niemalże przysięga, że jej skład jest całkowicie naturalny. Ma to zagwarantować bezpieczeństwo stosowania. Firma zapewnia również, że skład został przebadany dermatologicznie, tak aby stosowanie żelu nie powodowało reakcji alergicznych.

Dodatkową zaletą jest oczywiście forma produktu. Stosuje się go zewnętrznie na skórę i w ten sposób nie przedostaje się do układu pokarmowego. Jest zdecydowanie bezpieczniejszy niż regularne przyjmowanie leków.

ARTHROLON – 50% CENA

Możliwe skutki uboczne?

Skład suplementu – składniki wyłącznie naturalne

skład - Skład suplementu - składniki wyłącznie naturalne

Ponieważ producent tak bardzo chwali się naturalnością składu tego suplementu, przyjrzyjmy się bliżej temu, co w nim jest. Zgodnie z informacjami na stronie internetowej, każdy pojemnik na maści zawiera:

składniki Arthrolon

  • kolagen w różnych formach;
  • ekstrakt z papryki;
  • olejki eteryczne z kasztanowca;
  • ekstrakt miętowy.
  • Niewątpliwie kolagen jest najważniejszym składnikiem tego produktu, będąc głównym materiałem budowlanym nie tylko dla kości, ale przede wszystkim dla stawów [3]. Odpowiednia ilość kolagenu ma pozytywny wpływ na elastyczność stawów. Chociaż nasz organizm produkuje go samodzielnie, jego stężenie spada dramatycznie w wieku około 30 lat. Najczęściej to właśnie brak kolagenu powoduje wiele problemów ze stawami.

Pozostałe składniki działają tutaj jako wsparcie, przede wszystkim eliminując objawy uszkodzenia stawów. Pieprz znany jest z właściwości przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Olejki eteryczne nie tylko chłodzą bolesne miejsce, ale są również bogatym źródłem antyoksydantów. Mięta, z drugiej strony, powinna zapewnić bardzo szybką ulgę w dokuczliwym bólu.

Opinie? Komentarze z forum – recenzje użytkowników

Producent może oczywiście napisać cokolwiek na swojej stronie internetowej, ale co użytkownicy myślą o maści Arthrolon? Okazuje się, że cieszy się całkiem dobrą opinią. Praktycznie każdy komentarz wspomina o jego szybkim działaniu przeciwbólowym. Wiele osób potwierdza, że przy dłuższym użytkowaniu intensywność bólu spada i pojawia się znacznie rzadziej. Niestety, trudno jest zweryfikować informacje o działaniach zapobiegawczych. Oczywiście zdarzają się również komentarze negatywne, ale są one raczej rzadkie.

Jaka jest cena i gdzie można kupić Arthrolon?

Jaka jest cena i gdzie można kupić Arthrolon?

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tego maści, musisz pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Producent nie prowadzi żadnej zewnętrznej dystrybucji. Maść Arthrolon jest sprzedawana tylko na oficjalnej stronie internetowej. Tam można znaleźć specjalny formularz zamówienia. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić swoje dane dotyczące wysyłki i czekać na dostawę. Produkt jest dostarczany w wielu różnych krajach.

ARTHROLON – 50% CENA

Jaka jest cena i gdzie można kupić Arthrolon?

Standardowy koszt jest stosunkowo niski. Niestety, trudno jest oszacować, jak długo będzie trwać zawartość tuby. Jeśli jest to dużo pieniędzy dla Ciebie, mamy również dobre wieści. Producent często organizuje sprzedaż w swoim sklepie. Naszym zdaniem kupno maści nawet za połowę ceny podstawowej nie będzie problemem, bo nawet takie promocje się zdarzają. Wystarczy regularnie sprawdzać stronę internetową.