Wintex żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Wintex żel – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

25 listopada, 2021 Zdrowie 0
Wintex żel - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Wintex to nowy żel dla dobrego samopoczucia nóg narażonych na żylaki. Jest wykonany tylko naturalnych składników i jest przedmiotem tej recenzji. Już w pierwszych miesiącach po pojawieniu się na rynku zyskał rosnącą popularność.

Według recenzji i opinii wyrażonych na forach internetowych, żel ten ma przekonujące korzyści i efekty, którym towarzyszy całkowicie bezpieczne stosowanie.

W tej recenzji dowiemy się, jak działa i jakie są jego efekty oraz korzyści. Ponadto, zobaczymy, jakie składniki zawiera żel, jak go używać i gdzie kupić w najlepszej cenie, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Wintex – co to jest i jak działa?

Wintex - co to jest i jak działa?

Wintex to żel o niezwykłych korzyściach dla nóg. Ma formułę opartą na ekstraktach z rzadkich naturalnych olejków roślinnych, które działają na przyczyny i skutki żylaków lub żylaków. Wśród składników w jego składzie znajduje się trokserutyna, która korzystnie wpływa na stan żył i naczyń włosowatych.

Ma działanie chłodzące, dzięki czemu jest w stanie szybko uśmierzyć ból, zlikwidować obrzęk, uczucie ciężkości i pieczenia miejsc poddanych zabiegowi. Działa nie tylko na objawy, ale również na przyczyny. Jest w stanie złagodzić ból i dyskomfort na każdym etapie choroby, niezależnie od przyczyny problemu.

W recepturze wykorzystano siłę naturalnych składników i nowe technologie, aby stworzyć preparat do stosowania miejscowego, który rozwiązuje problemy związane z żylakami i kruchymi naczynkami włosowatymi.

 • Przywraca przepływ krwi;
 • Wzmacnia ściany żył;
 • Łagodzi ból nóg;
 • Zapobiega zakrzepom krwi w żyłach;
 • Przeciwdziała skurczom;
 • Zmniejsza opuchliznę.

Wintex – jakie są zalety i efekty stosowania?

Na oficjalnej stronie internetowej, producent stwierdza, że to, co odróżnia ten żel od innych produktów na rynku są następujące cechy:

 • Szybka aplikacja – specjalna formuła Variconis pozwala na nałożenie go w kilka sekund. Nie jest tłusty i natychmiast się wchłania.
 • Szybko działa – emolientowe i przeciwbólowe właściwości Variconis aktywują się natychmiast, dając Ci natychmiastową ulgę;
 • 100% naturalny – Variconis zawiera tylko naturalne składniki i substancje aktywne. Koncentrat ekstraktów leczniczych z 9 rzadkich roślin;
 • Ożywiające działanie na naczynia krwionośne – wzmacnia żyły i umożliwia im powstrzymanie zjawisk prowadzących do powstawania żylaków.

Wintex – jaki jest jego skład?

Wintex - jaki jest jego skład?

Żel zawiera silne i korzystne składniki. Są zarówno naturalne, jak i bezpieczne do stosowania przez mężczyzn i kobiety, niezależnie od wieku. To sprawia, że kosmetyk jest wolny od skutków ubocznych i przeciwwskazań. W rzeczywistości, aby zamówić i zakupić produkt, nie jest wymagana recepta.

 • Aloe Vera Barbadensis – Zawiera bardzo dużą ilość linaloolesteru, fenylopropanu i ginkolidu, unikalnej substancji. Rozciąga naczynia krwionośne, zwiększa elastyczność ścian naczyń krwionośnych i zmniejsza stan zapalny;
 • Hamamelis Virginiana – Aromatyzuje i zmniejsza nadmierną potliwość, łagodzi suchość i napięcie skóry, głęboko nawilża i odżywia skórę;
 • Aesculus Hippocastenum – Zawiera specjalne garbniki gamma-melaninowe i flawonoidy. Ma działanie antyoksydacyjne i zapobiega powstawaniu wolnych rodników, które uszkadzają ściany naczyń krwionośnych;
 • Lavandula Hybrida Oil – Aktywna witamina P. Odgrywa rolę w procesie redukcji oksydacyjnej, zmniejsza przepuszczalność i kruchość naczyń włosowatych oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Wintex – skutki uboczne i przeciwwskazania

Zgodnie z oczekiwaniami, jako że jest to naturalny żel, produkt ten nie wymaga recepty.

Również wszelkie negatywne opinie na temat przeciwwskazań i skutków ubocznych żelu nie są obecne na żadnym z forów internetowych, które przejrzeliśmy.

Wintex – jak używać? Stosowanie i instrukcja

Wintex - jak używać? Stosowanie i instrukcja

Oto jak stosować krem na żylaki w 3 prostych krokach, postępując zgodnie z instrukcją użycia zawartą w ulotce:

 • Nanieść odpowiednią ilość żelu na problematyczne miejsca i poczekać do całkowitego wchłonięcia. Stosować codziennie (1-2 razy dziennie);
 • Dla uzyskania najlepszych rezultatów, wcieraj żel masującymi ruchami;
 • Zalecany czas trwania kursu to 28 dni.

W celu uzyskania najlepszych korzyści z zastosowania żelu, eksperci zalecają umiarkowane i regularne ćwiczenia fizyczne oraz zrównoważoną dietę.

Wintex – opinie i recenzje na forum

Nie ma żadnych negatywnych opinii na temat żelu. Ci, którzy już go kupili, nie zgłosili żadnych skutków ubocznych, reakcji alergicznych lub przeciwwskazań wynikających z jego stosowania, co wynika głównie z jego całkowicie naturalnego składu.

Co o żelu mówią prawdziwe recenzje i opinie osób, które już go kupiły? Oto główne cechy żelu z recenzji i opinii klientów:

 • Pomaga zmniejszyć objawy i widoczne oznaki wynikające z żylaków;
 • Pomaga zapobiegać powstawaniu żylaków;
 • Przeciwdziała sztywności i ciężkości nóg;
 • Jest to produkt bezpieczny i naturalny.

Wintex – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Wintex - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Żel na żylaki można zamówić w cenie obniżonej o 50% na oficjalnej stronie. Postępuj zgodnie z instrukcją zamówienia:

 • Wypełnij formularz zamówienia – Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu;
 • Odpowiedz na wezwanie operatora – Będziesz musiał podać swój adres wysyłki, a oni odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące produktu;
 • Zapłata po dostawie – Nie wymagamy przedpłaty;

Polityka korporacyjna producenta nie zezwala na dystrybucję za pośrednictwem stron innych niż oficjalna strona internetowa. Oryginalny żel nie jest dostępny w aptekach. Nie zaleca się kupowania za pośrednictwem linków sprzedaży online, takich jak te z Amazon lub eBay (aby uniknąć oszustwa). Żel można zamówić tylko za pobraniem i z bezpieczną dostawą za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.