Sztuczne rzęsy, czyli dekoracja dla pań w każdym wieku

Sztuczne rzęsy, czyli dekoracja dla pań w każdym wieku

14 kwietnia, 2023 Uroda 0

Sztuczne rzęsy, czyli dekoracja dla pań w każdym wieku

Prawdą jest, że naturalne rzęsy nie zawsze wystarczają. Są albo za krótkie, albo nie dają się dobrze podkręcić… Problem, jednym słowem. Problem tym większy, że sezon weselny zacznie się lada moment. A komunie? A chrzciny i letnie party w plenerze? W końcu trzeba jakoś wzmocnić potencjał swoich oczu, czyż nie? Sztuczne rzęsy mogą w tym pomóc. Warto zatem dowiedzieć się czegoś więcej na temat takiego rozwiązania. A nuż w TWOIM przypadku sprawdzi się lepiej, niż do tej pory sądziłaś.

Czym sztuczne rzęsy różnią się od prawdziwych?

Jest wiele odpowiedzi na to pytanie. Najważniejszą zdaje się jednak to, że sztuczne rzęsy są wyjątkowo wytrzymałe. Oczywiście wiele zależy od producenta, niemniej powinnaś się spodziewać, że dodatki tego typu nie zniszczą się tak szybko. Prawdą jest bowiem to, że w przypadku naturalnych rzęs wiele kobiet skarży się na ich łamliwość, a nawet wypadanie. Taki stan rzeczy może wynikać choćby z uczulenia na składniki tuszu czy wieku. Niestety, im robimy się starsi, tym słabsze są nasze włosy. Dotyczy to również brwi i rzęs. Sztuczne dodatki estetyczne pozwalają zamaskować problem, a ich aplikacja jest prosta i bezbolesna. Wytrzymałość danego produktu zaś stanowi gwarancję względnie trwałego efektu, który da satysfakcję każdej kobiecie bez względu na okoliczności.

Aplikacja sztucznych rzęs wiąże się również z tym, że nie trzeba ciągle myśleć o tym, jak wyglądają. Ile to już razy zdarzyło Ci się nierówno nałożyć tusz? A może spieszyłaś się i musiałaś zostawić rzęsy niepomalowane? Czy chodzi o ślub przyjaciółki lub codzienne wyjście do pracy – niekiedy po prostu nie da się zadbać o wszystko. Choćby z tego względu warto wcześniej założyć sztuczne rzęsy, które utrzymają piorunujący efekt przez długi, długi czas. To ogromny plus w porównaniu z naturalnymi rzęsami, nie sądzisz?

Jak dobrać sztuczne rzęsy?

Dobrej jakości sztuczne rzęsy są nie tylko wytrzymałe, ale i uniwersalne. Oznacza to, że można je dobrać na wiele sposobów. Możesz zatem wykorzystać taki dodatek, aby zagęścić rzadkie z natury rzęsy lub je wydłużyć. Dzięki temu uzyskasz wyraziste spojrzenie, któremu nikt się nie oprze. W każdym razie kupując nowe rzęsy, powinnaś dobrze określić swoje cele i dopasować je do ogólnego wyglądu.

Długie rzęsy syntetyczne mogą dać spektakularny efekt w połączeniu z odpowiednią fryzurą i mocnym makijażem. Skromniejsze kępki rzęs z kolei mogą sprawdzić się lepiej, jeśli preferujesz lżejszą aranżację, która bardziej pasuje do Twojego charakteru, jak i kształtu oka zarazem. Nie bez znaczenia są także okoliczności, w jakich zamierzasz skorzystać z takiej dekoracji. Nocne szaleństwo z przyjaciółmi to trochę coś innego niż chrzciny, prawda?

Podczas zakupów zastanów się zatem, czy w danej chwili bardziej potrzebne Ci są grube i podkręcone rzęsy, czy może cieńsze kępki uzupełniające. Nie bez znaczenia jest także kolor, oczywiście. Ważne jest również to, aby osiągnąć tak naturalny efekt, jak to tylko możliwe. Pasek rzęs nie powinien być ewidentny ani zbyt ostentacyjny. Przesada rzadko kiedy służy urodzie, podczas gdy wyważona harmonia jest jej sprzymierzeńcem. Liczy się równowaga. Liczy się naturalne piękno, a sztuczne rzęsy są od tego, żeby je podkreślić. Pamiętaj o tym 🙂

Ile kosztują najlepsze sztuczne rzęsy?

Nie tak dużo, jak myślisz. W gruncie rzeczy naprawdę dobre produkty możesz dzisiaj kupić w internecie już za 40-65 zł. Za tę cenę dostaniesz naturalny wygląd, trwałość aplikacji i przynajmniej 10 pasków do wykorzystania. Takie sztuczne rzęsy zostaną z Tobą na długo. Sprawdź, przekonaj się sama i już dziś zamów komplet na próbę. Na pewno nie pożałujesz!