Kategorie
Seks

Yin Yang Huo kapsułki – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

YIN YANG HUO – 50% CENA

Yin Yang Huo


W tradycyjnej medycynie chińskiej (TCM) chwast koziołka rogatego nazywany jest Yin yang huo. W TCM chwast zrogowaciały koziołek jest używany od ponad tysiąca lat do leczenia schorzeń wynikających z braku Yang (energetycznego przeciwieństwa Yin).

Obecnie uważa się, że takie warunki obejmują niskie libido, zaburzenia erekcji, zmęczenie, menopauzę, ból i osteoporozę.

Rogaty chwast kozioł jest obecnie stosowany w wielu krajach na całym świecie. Powszechne współczesne zastosowania obejmują zmęczenie, dysfunkcję seksualną, niskie libido, zaburzenia erekcji i wytrzymałość sportową.

Badania wskazują, że aktywnym składnikiem zrogowaciałego koziego chwastu jest flawonoid o nazwie icariin. Rogaty chwast kozioł i icariina są często dodawane do preparatów kulturystycznych i spożywane w nadziei na zwiększenie poziomu testosteronu w celu pobudzenia rozwoju mięśni.

Przegląd badań naukowych

Potrzebne są dalsze badania w celu zweryfikowania wykorzystania zrogowaciałego chwastu koziego do celów terapeutycznych. Większość dostępnych badań została zakończona w laboratorium lub na zwierzętach.

Potrzebne są dalsze badania w celu naukowego wsparcia wykorzystania zrogowaciałego chwastu koziego do wszelkich szczególnych funkcji u ludzi. Chociaż badania na ludziach są ograniczone, naukowcy zidentyfikowali bioaktywny składnik zrogowaciałego koziego chwastu jako flawonoid zwany ikaryną.

Icariin jest naturalnym inhibitorem PDE5. PDE5 jest enzymem, który odgrywa rolę w zapobieganiu przedostawania się krwi do penisa, co może zapobiegać erekcji. Powszechnie stosowane leki na receptę na zaburzenia erekcji (ED) zawierają syntetyczne inhibitory PDE5, dlatego też ikararyna i zrogowaciały chwast koziołkowy stały się popularną alternatywą leczenia zaburzeń erekcji.

Pomimo przeważających ocen użytkowników na temat zrogowaciałego chwastu koziego, nie przeprowadzono badań klinicznych na temat stosowania zrogowaciałego chwastu koziego w zaburzeniach erekcji lub innych stanach skupienia. Ponadto, ED jest stanem złożonym, który może być spowodowany przez wiele różnych czynników, od fizycznych do psychologicznych.

Inhibitory PDE5 mogą nie działać dla wszystkich i ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem o tym, jaka opcja leczenia jest najlepsza dla zaburzeń erekcji lub innych form zaburzeń seksualnych.

Tradycyjne zastosowania rogatego koziego chwastu (Ying Yang Huo)

Tradycyjne zastosowania rogatego koziego chwastu (Ying Yang Huo)

Wiele współczesnych zastosowań zrogowaciałego chwastu koziego jest związanych z jego wykorzystaniem w medycynie tradycyjnej. Jak zauważono, jest on stosowany w TCM w leczeniu wielu schorzeń związanych z funkcją seksualną i libido.

Należy jednak zauważyć, że zioła są rzadko używane niezależnie w TCM. Zamiast tego, mieszanki ziołowe są często przygotowywane do leczenia konkretnych stanów chorobowych.

Według ocen, napalone suplementy dla kóz często zawierają inne zioła wspierające zdrowie seksualne, takie jak maca.

YIN YANG HUO – 50% CENA

Yin Yang Huo – Opinie użytkowników i recenzje z forum

Różnorodność produktów z chwastem kozim rogatym może zrobić poprzez trudny wybór konkretnej marki. Biorąc pod uwagę ograniczone badania naukowe na ten temat, wiele osób przygląda się opiniom konsumentów, aby pomóc im w podjęciu decyzji o zakupie.

Opinie konsumentów suplementów dla kóz zrogowaciałych różnią się znacznie w zależności od produktu. Na przykład niektóre recenzje suplementów dla kóz zrogowaciałych, które nie zawierają znormalizowanych stężeń icariiny, były raczej słabe.

Jednak suplementy zawierające standaryzowane stężenia ikaryn (zwykle około 10%) są często stosunkowo dodatnie. Użytkownicy zgłaszają poprawę erekcji i wzrost libido.

Ying Yang Huo a libido

Ying Yang Huo a libido

Suplement ten jest użyteczny w przypadku dysfunkcji seksualnych u mężczyzn i kobiet, w leczeniu i menopauzie.

Web MD to przydatna strona do wyszukiwania opinii użytkowników, a także informacji o suplemencie i notatek z odpowiednich badań

klinicznych. Przeglądając napalone kozie ziele, strona internetowa zauważa, że zioło to jest tradycyjnym remedium w Chinach od wieków. Stosuje się go przy niskim libido, zaburzeniach erekcji, zmęczeniu i bólu.

Specjalistyczne strony, zwłaszcza te dla kulturystyki, mogą zawierać przydatne recenzje. Wiele z nich stosuje napalone suplementy chwastów kozich w celu zbudowania mięśni i przyspieszenia czasu regeneracji po treningu. Epimedium można znaleźć w wielu suplementów kulturystycznych i opinie użytkowników mogą pomóc określić, czy dodatek jest skuteczny.

YIN YANG HUO – 50% CENA

Przeciwwskazania Ying Yang Huo

Ying Yang Huo - libido

Suplement ten nie powinien być przyjmowany w dużych dawkach ani przez długi okres czasu. W tradycyjnej medycynie chińskiej nadmierne stosowanie zrogowaciałego koziego chwastu prowadzi do zachwiania równowagi energetycznej, co może powodować zawroty głowy, wymioty, krwotoki z nosa i suchość w jamie ustnej (krwotoki z nosa).

Może również powodować nieregularne bicie serca, niskie ciśnienie krwi i ból brzucha. Brak dowodów naukowych oznacza, że skutki uboczne zrogowaciałego koziego chwastu pozostają słabo zdefiniowane w konwencjonalnej medycynie zachodniej.

Suplement ten może wchodzić w interakcje z aspiryną, rozcieńczalnikami krwi, doustnymi środkami antykoncepcyjnymi i antydepresyjnymi. Nie powinien być przyjmowany przez osoby leczone z powodu zaburzeń układu odpornościowego lub problemów z tarczycą.

Nie należy go przyjmować z lekami, które mają niskie ciśnienie krwi lub cholesterol. Suplement ten został zaobserwowany w przypadku powolnego krzepnięcia krwi i może zwiększać ryzyko krwawienia.

Stosowanie zrogowaciałego koziego chwastu nie jest odpowiednie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Należy go również unikać u osób leczonych z powodu stanów wrażliwych na estrogeny, takich jak piersi lub macica.

Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem przed zażyciem koziego ziela rogatego, aby upewnić się, że suplement jest odpowiedni dla Ciebie.