Kategorie
Seks

Strong Up – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Strong Up

Strong Up to innowacyjny produkt w postaci kapsułek oparty na naturalnych ekstraktach roślinnych, opracowany w celu zaoferowania klientowi możliwości cieszenia się pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym życiem seksualnym oraz ułatwienia mu walki z dysfunkcjami seksualnymi.

W rzeczywistości jego całkowicie naturalny skład został strategicznie zbadany w celu wykonania potrójnego działania:

 • Zwiększenie obwodu i długości penisa do 6-8 cm;
 • Usprawnienie funkcji erekcji;
 • Zwiększenie wrażliwości podczas stosunku, prowadzące do bardziej trwałych i silnych orgazmów.
 • W przeciwieństwie do innych produktów specjalnie opracowanych w celu wydłużenia penisa, wyniki są szybkie, ponieważ zauważalna zmiana następuje w ciągu 3-5 tygodni, ale co najważniejsze, są one trwałe w czasie i nie znikają, gdy leczenie jest przerwane.

Czym jest Strong Up?

Suplement w postaci kapsułki ze 100% naturalną formułą, która jest w stanie zwiększyć obwód i długość penisa do 6-8 cm, poprawić funkcję erekcji i zwiększyć wrażliwość podczas stosunku prowadząc do bardziej trwałych i silnych orgazmów. W jaki sposób? Dostarczając wszystkie witaminy i pierwiastki śladowe niezbędne dla organizmu, aktywując produkcję męskiego hormonu testosteronu i promując lepsze krążenie w narządach płciowych.

Jest to produkt dla zwiększenia rozmiaru penisa jest w postaci kapsułek, zawartych w poręcznym słoiku, który zawsze można zabrać ze sobą.

Statystyki mówią same za siebie: Raport Światowej Organizacji Zdrowia, przeprowadzony w marcu 2012 roku, ujawnił, że w 2011 roku liczba mężczyzn z niedowymiarowym penisem rosła wykładniczo. W rzeczywistości pacjenci w każdym wieku postanowili uciec się do różnych metod, próbując zaradzić tej sytuacji. Statystyki pokazują, że ponad 20% mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat próbowało zwiększyć rozmiar swojego penisa poprzez biologicznie aktywnych wypełniaczy i dodatków; około 10% zdecydowało się uciec do operacji i nieco ponad 10% polegało na popularnych środkach zaradczych.

Urolodzy potwierdzili, że 70% mężczyzn woli zwiększać rozmiar męskiego narządu za pomocą różnych leków, uzyskując tylko tymczasowe wyniki: w rzeczywistości statystyki pokazują, że efekt działania leku znika po jego zaprzestaniu.

Jak można powiększyć penisa?

 • Chirurgia jest radykalną i bardzo ryzykowną metodą, która może mieć negatywny wpływ na funkcje seksualne organizmu, takie jak erekcja;
 • Pompy i przedłużacze nie okazały się skuteczne, ponieważ zwiększają rozmiar penisa tylko wtedy, gdy nie jest w stanie wyprostowanym;
 • Kilka produktów do powiększania penisa naraża pacjenta na możliwe zagrożenia, takie jak dodatkowe problemy seksualne, negatywny wpływ na serce i naczynia krwionośne, możliwe ryzyko przedawkowania.

Składniki i kompozycja kapsułek Strong Up

Popularność i gwarantowane działanie Strong Up wynika z jego strategicznego składu starannie zbadanego i sformułowanego przez kilku naukowców, aby zaoferować klientowi możliwość cieszenia się pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym życiem seksualnym i pomóc mu w walce z dysfunkcją seksualną.

Zobaczmy razem, co zawiera ten całkowicie naturalny suplement:

 • ALFA-CHETOGLUTARAT ARGININY: fizjologicznie wspiera produkcję tlenku azotu i tym samym lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek.
 • GINSENG COREAN: pomaga organizmowi utrzymać zdrową równowagę oraz stawić czoła i przezwyciężyć stres związany z codziennym życiem. W sferze seksualnej zwiększa testosteron, libido i funkcje erekcji.
 • GINKGO BILOBA: stymuluje produkcję testosteronu, obniża poziom prolaktyny i kortyzolu (wrogów testosteronu) oraz zwiększa popęd seksualny.
 • EKSTRAKT EPIMEDIUM: ta roślina pomaga zwiększyć libido i poprawić wydajność seksualną.

Jak stosować?

Strong Up to naturalny suplement diety, w którym nie znajdziesz śladów barwników, parafiny lub innych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia w środku i jest również niezwykle łatwy w użyciu. Aby maksymalnie wykorzystać jego działanie, producenci zalecają przyjmowanie do dwóch kapsułek dziennie. Oczywiście, do kapsuły należy dołączyć szklankę wody.

Oto jak wziąć Długie i Silne Kapsułki i skorzystać z ich gwarantowanego działania:

 • Napełnij szklankę naturalnej wody około 200 ml;
 • Wyjmij jedną kapsułkę z praktycznego opakowania Strong Up;
 • Połknij kapsułkę z wodą.

Opinie i przeciwwskazania do stosowania kapsułek

Suplement diety nie ma objawów zatrucia, nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych, ponieważ skład produktu wykonany jest w całości z naturalnych składników, a wręcz przeciwnie, Strong Up ma korzystny wpływ na układ krążenia i nie powoduje uzależnienia.

Przed użyciem produktu należy jednak upewnić się, że nie ma on wrażliwości na naturalne składniki, które zawiera. Długie i mocne kapsułki nie są addytywne, więc nie ma potrzeby zwiększania dawki i można przestać je przyjmować w każdej chwili bez żadnych problemów. Ostrzeżenie: produkt nie nadaje się dla osób niepełnoletnich.

Recenzje użytkowników

Produkt jest zabiegiem bardzo wysokiej jakości, co sprawia, że jest bardzo popularny wśród wielu klientów. Poniżej znajduje się kilka recenzji, które można znaleźć na różnych forach osób, które korzystały z Strong Up i złożyły swoje referencje w oparciu o swoje osobiste doświadczenia z produktem:

Grzegorz, 38 lat: „Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Ostatnio, z powodu przytłaczającej pracy i zobowiązań rodzinnych, moje libido całkowicie zniknęło: moja żona i ja nie kładliśmy się spać od tygodni! Po prostu nie miałem na to ochoty, ale czułem, że ona czuje się zraniona i niechciana. Szukając w internecie, ze względu na pozytywne recenzje produktu, zdecydowałam się na zakup Strong Up i… co mogę powiedzieć… Nie tylko moje libido wróciło silniejsze niż wcześniej, ale relacje trwają znacznie dłużej niż pamiętałam! Te kapsułki na pewno uratowały moje małżeństwo.

Mariusz, 43 lata: „Długość mojego penisa zawsze była dla mnie problemem. Oczywiście, moja żona kocha mnie niezależnie od tego, ale nie mogę zaprzeczyć, że rozmiar mojego penisa zawsze powodował u mnie głęboką niepewność. Kiedy dowiedziała się o tej chorobie, zaczęliśmy razem robić badania, aż natknęliśmy się na oficjalną stronę Strong Up. Zauważyłem niewielką poprawę w długości penisa, ale to, co jest niesamowite, to długość naszego występu. Jestem bardzo zadowolony, a moja żona cieszy się, że widzi mnie pewnego siebie i wygodnie z moim ciałem.”

Kamil, 49 lat: „Odkąd wziąłem te cudowne kapsułki, nigdy nie miałem tak satysfakcjonujących związków jak te, które miałem! Przeżywam znacznie intensywniejsze orgazmy dzięki wrażliwości, która wzrosła do maksimum. Awansowany!”

Gdzie kupić i ile kosztują kapsułki?

Oryginalny produkt jest w sprzedaży na oficjalnej stronie produktu. Oferta dotyczy butelkę 60 kapsułek z 50% zniżką.

Zdecydowanie odradza się zakup tego produktu na alternatywnych stronach internetowych, takich jak Allegro,Ceneo, e-commerce, sklepy zielarskie i tym podobne, aby uniknąć ryzyka natknięcia się na jakiekolwiek oszustwa lub nieoryginalny produkt. Oryginalny produkt ma wezwanie do sfinalizowania zamówienia.