Kategorie
Seks

Prostonel – opinie – 2020 – cena – skład – gdzie kupić?

prostonel product

Prostonel to produkt dla dobrego samopoczucia mężczyzn, w kapsułkach powlekanych, o pozytywnym wpływie na męskie libido, a w konsekwencji na poczucie własnej wartości. Kapsułki są produkowane i dystrybuowane przez znanego producenta produktów naturalnych z siedzibą w Polsce. Zespół ekspertów, którzy stworzyli produkt deklaruje, że niezbędne składniki tych bio-kosmetycznych tabletek, wspomagające pracę prostaty, są całkowicie naturalne. Lista składników obejmuje wyciąg z palmy Sao (znany również jako palma karłowata lub Serenoa repens), pestki dyni i korę śliwek afrykańskich.

Składniki te są znane ze swojej zdolności do promowania eliminacji płynów i ułatwienia normalnej funkcji seksualnej. Większość recenzji na forach poświęconych Prostonel jest pozytywna i mówi o produkcie bez skutków ubocznych i przeciwwskazań.

Jakie pokarmy są przydatne dla prawidłowego funkcjonowania prostaty?

Jeśli chodzi o zdrowie w ogóle, dieta ma znaczący wpływ. To samo odnosi się do zdrowia prostaty. Niektóre rodzaje żywności zawierają substancje chemiczne, które mogą zwiększyć i ułatwić produkcję substancji mogących zwiększyć produkcję DHT. DHT jest aktywną formą męskich hormonów i zwiększenie jego produkcji może podrażniać prostatę i pogarszać samopoczucie.

Na szczęście Matka Natura oferuje nam pokarmy, które mogą pomóc w walce z zapaleniem prostaty i poprawić objawy moczu. Żywność, którą należy dodać do diety sprzyjającej dobremu samopoczuciu prostaty, to m.in:

 • Ryby – podwyższony stan zapalny jest jedną z cech problemów związanych z prostatą. Kwasy tłuszczowe Omega-3 są znane z silnej zdolności do redukcji stanów zapalnych. Owoce morza i ryby w ogóle są bogatym źródłem omega-3, więc zwiększenie spożycia tych produktów w diecie lub uzupełnienie omega-3, być może z dodatkiem, może pomóc zmniejszyć objętość prostaty.
 • Jagody – jagody takie jak borówki, jeżyny i maliny są bogate w antyoksydanty i zawierają wysoki poziom witaminy C. Witamina C może przyczynić się do złagodzenia objawów łagodnego przerostu gruczołu krokowego, sprzyjając oddawaniu moczu i zmniejszając obrzęk.
 • Pomidory gotowane – pomidory zawierają likopen, przeciwutleniacz, który nadaje im typowy czerwony kolor. Uważa się, że wyciąg z likopenu, przyjmowany przez mężczyzn, pomaga skutecznie ograniczyć problemy z prostatą.
 • Zielone warzywa liściaste – spożycie co najmniej 50 gramów ciemnych i zielonych warzyw liściastych dziennie jest ściśle związane z poprawą objawów moczowych i układu rozrodczego.
 • Orzechy włoskie – orzechy włoskie są bogate w cynk, minerał, który może wspierać zdrowie prostaty. Minerał ten pomógłby zrównoważyć poziom hormonów w prostacie i w ten sposób zapobiec jej powiększeniu. Skorupiaki i rośliny strączkowe są również szczególnie bogate w cynk.
 • Zielona herbata – zielona herbata jest bardzo bogata w przeciwutleniacze i uważa się, że pomaga złagodzić objawy związane z zapaleniem gruczołu krokowego. Ponadto antyoksydanty byłyby w stanie spowolnić wzrost raka prostaty i zmniejszyć ryzyko jego wystąpienia.

Jakie pokarmy są złe dla prostaty?

 • Czerwone mięso – badanie opublikowane w American Journal of Epidemiology donosi, że mężczyźni jedzący dużo czerwonego mięsa są bardziej narażeni na zachorowanie na raka gruczołu krokowego i mogą rozwinąć się w zaawansowanym i agresywnym stadium.
 • Produkty mleczarskie – produkty mleczarskie są bogate w estrogeny, a ich nadmierne spożycie może zwiększyć poziom w męskim organizmie.
 • Cukier – przetworzone cukry zazwyczaj mają działanie zapalne na ogół na tkanki ciała, przyczyniając się do zapalenia prostaty i jej powiększenia w czasie.
 • Soja – soja jest jednym z najwyższych źródeł izoflawonów w naszej diecie. Izoflawon jest związkiem estrogennym – uważa się, że powoduje on zmiany w komórkach prostaty, powodując ich pęcznienie.

Czym jest Prostonel?

Czym jest Prostonel?

Znana firma Pharmacy Laboratories, która opracowała Prostonel jako wzmacniacz funkcji rozrodczych, reklamuje ten produkt jako odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku. Zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu produktu oraz na oficjalnej stronie internetowej, skład kapsułek jest w 100% naturalny. Nie ma doniesień o przeciwwskazaniach lub działaniach niepożądanych. Opinie tych, którzy próbowali, oraz opinie na forach zajmujących się męskim dobrostanem są pozytywne.

Istnieje wiele pozytywnych aspektów i cech tego produktu, które mają wpływ na procesy usuwania płynów i poprawę zdrowia układu rozrodczego. Szczególnie cenione są następujące cechy:

 • Prostonel ma pozytywny wpływ na libido i pożądanie;
 • Promuje procesy detoksykacji;
 • Posiada szybką i wygodną procedurę zamawiania i dostawy;
 • Nie ma żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych;
 • W Polsce jest on dostępny z 50% zniżką (tylko na oficjalnej stronie internetowej).

Składniki i kompozycja

Całkowicie naturalny skład i działanie preparatu Prostonel opierają się na trzech głównych składnikach, znanych od wieków ze swojej skuteczności:

Uwaga: efekty i wyniki mogą się różnić w zależności od osoby.

Jak stosować Prostonel?

Na opakowaniu handlowym Prostonel znajdują się wszystkie instrukcje dotyczące prawidłowego spożycia. Prostonel należy przyjmować przez co najmniej 30 kolejnych dni, w ilości jednej kapsułki, raz dziennie, przed jednym z głównych posiłków. Kapsułkę należy wziąć z dużą ilością wody.

Jeżeli zostanie to uznane za konieczne lub stosowne, Prostonel można stosować przez dłuższy okres czasu. Ze względu na swój naturalny skład, nie ma przeciwwskazań i skutków ubocznych do strachu. Prostonel nie wymaga recepty ani recepty.

Cena i gdzie kupić?

Prostonel kapsulki skladniki jak zazywac jak to dziala skutki uboczne x

Po pierwsze, możemy potwierdzić, że cena Prostonel jest taka sama we wszystkich krajach, w których produkt jest sprzedawany, na ogół w całej UE. Oczywiście, cena jest przeliczana w lokalnej walucie. Jednak w Polsce można skorzystać z 50% zniżki na cenę, kupując bezpośrednio na stronie producenta (nie Amazon, Allegro, Ceneo), który oferuje również bezpłatną wysyłkę. Wypełnij formularz na oficjalnej stronie internetowej i czekaj na telefon od konsultanta (jeśli chcesz kupić więcej opakowań, możesz poprosić o dodatkową zniżkę). Prostonel zostanie dostarczona w ciągu kilku dni.

Prostonel jest jednym z najlepiej działających produktów dla dobrego samopoczucia męskiej sfery seksualnej, spośród wszystkich dostępnych na rynku alternatyw. Jego naturalny skład i przystępna cena sprawiają, że jest to produkt, którego nie powinno zabraknąć w rutynie wellness każdego mężczyzny, w każdym wieku.