Kategorie
Sylwetka

Keto Burn – efekty, działanie, składniki, gdzie kupić?

Keto Burn to rewolucyjny suplement diety przeznaczony dla osób stosujących dietę ketogeniczną. Produkt poprawia zdrowie jelit, zmniejsza uczucie głodu oraz pomaga w szybszym wchłanianiu składników odżywczych i minerałów.

Keto Burn - efekty, działanie, składniki, gdzie kupić?

Jeśli zastosujesz się do zaleceń producenta, Keto Burn przyspieszy utratę wagi co najmniej 2-krotnie. A sam proces będzie powodował mniejszy dyskomfort.

Czytaj dalej tą recenzją, aby poznać więcej zalet tego suplementu. Na samym końcu czeka na Ciebie zniżka!

Keto Burn – co to jest? Jak to działa?

Keto Burn - co to jest? Jak to działa?

Keto Burn to suplement diety sprzedawany w formie proszku. Jest on połączony z dietą ketogeniczną, charakteryzującą się minimalną ilością węglowodanów i kalorii. Choć dieta ta jest uznawana za jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych, to ze względu na indywidualne cechy organizmu procesy odchudzania mogą się nie rozpocząć, dlatego lekarze zalecają przyjmowanie suplementu diety.

Suplement diety składa się z naturalnych składników, które przyspieszają ketozę:

 • przyspiesza metabolizm;
 • poprawia trawienie;
 • usuwa nagromadzone toksyny;
 • wpływa na wchłanianie składników odżywczych;
 • stymuluje głód komórek na węglowodany;
 • poprawia stan skóry.

Keto Burn działa tylko wtedy, gdy jesteś na diecie, więc bez zmiany diety stosowanie produktu będzie bezcelowe. Zalecamy rozpoczęcie kursu wraz z ograniczeniem spożycia węglowodanów, aby efekt przyjmowania produktu stał się widoczny. Suplement diety nie jest dostępny w formie tabletek ani kapsułek.

Wskazania do stosowania produktu Keto Burn

Główną zaletą Keto Burn jest to, że zwiększa on ilość ciał ketonowych w organizmie człowieka, dlatego też produkt przyjmowany jest najczęściej przez osoby otyłe. Nabywca musi przestrzegać zasad diety ketogenicznej.

Inne wskazania do stosowania suplementu diety to.

 • stałe uczucie głodu
 • skurcze;
 • upośledzona funkcja układu sercowo-naczyniowego;
 • zimne ketony;
 • wysypka.

Jeśli suplement nie jest przyjmowany w odpowiednim czasie, osoba może rozwinąć choroby, z którymi często spotykają się entuzjaści ketogenezy. Należą do nich kamica moczowa, osteoporoza, zaburzenia pracy nerek i jelit.

Sprawdź inne suplementy na odchudzanie: Keto Diet, Keto Slim.

Jaki jest skład i formuła Keto Burn?

Jaki jest skład i formuła Keto Burn?

Keto Burn skład nie zawiera GMO ani substancji chemicznych powodujących skutki uboczne, posiada długą listę przeciwwskazań. Każde opakowanie zawiera ulotkę, na której wyszczególnione są składniki Keto Burn suplementu diety.

 • Garcinia cambogia wpływa na naturalne procesy spalania tłuszczu oraz zmniejsza apetyt, dzięki czemu osoby nie mają problemu z ograniczeniem porcji. Owoce Garcinii zawierają dużą dawkę leptyny, która bierze udział w metabolizmie energetycznym.
 • Glutamina Szczególnie ważny składnik suplementu diety dla sportowców, ponieważ aminokwas ten pozytywnie wpływa na efektywność treningu i wzrost mięśni. Glutamina normalizuje również pracę nerek, wątroby i przewodu pokarmowego oraz poprawia koncentrację.
 • Sprzężony kwas linolowy Zmniejsza ilość podskórnego tłuszczu i ryzyko wystąpienia nowotworów złośliwych.

Keto Burn – skutki uboczne, przeciwwskazania

Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, dlatego podczas badań klinicznych nie wykryto żadnych skutków ubocznych suplementu diety. Mimo, że proszek nie zawiera substancji silnie działających, nie jest zalecany dla następujących grup osób.

Oto przeciwwskazania do stosowania:

 • Kobiety w ciąży i karmiące, które nie mogą stosować diety ketogenicznej;
 • Osoby niepełnoletnie;
 • Osoby, które są uczulone lub nadwrażliwe na składniki suplementu diety;
 • Które niedawno przeszły operację i cierpią na choroby zakaźne.

W przypadku nieprzestrzegania zaleceń producenta, w tym przeciwwskazań do stosowania Keto Burn, u osoby może wystąpić.

 • zawroty głowy;
 • ostry ból w okolicy żołądka;
 • zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Jak stosować Keto Burn?

Jak stosować Keto Burn?

Producent w ulotce dołączonej do opakowania szczegółowo opisał, jak należy przyjmować Keto Burn. Należy ściśle przestrzegać zaleceń, gdyż od nich zależy skuteczność leku.

Instrukcja stosowania suplementu diety:

 • Suplement diety należy stosować od pierwszego dnia diety w celu wywołania ketozy w krótkim czasie;
 • Proszek rozpuścić w szklance wody o temperaturze pokojowej i wypić przed posiłkami;
 • Suplement przyjmować 3 razy dziennie: rano, po południu i wieczorem;
 • Czas trwania leczenia wynosi 30 dni.

Zgodnie z zasadami podanymi w ulotce opakowania Keto Burn, nabywca może powtórzyć kurs po kilku tygodniach, jeśli nie osiągnął pożądanych rezultatów. Nie należy jednak nadużywać produktu, gdyż przedawkowanie może mieć negatywny wpływ na ketozę i inne procesy.

Keto Burn – recenzje i opinie na forum

Większość prawdziwych recenzji Keto Burn jest pozytywna. Klienci dziękują producentowi za skuteczny i tani środek w walce z nadwagą. Keto Burn negatywne recenzje, a opinie na forum:

„Jestem na diecie ketogenicznej od ponad 2 miesięcy, ale na początku była ona nieskuteczna. Przeczytałam na forum o suplemencie na odchudzanie i postanowiłam go zamówić. Po zażyciu suplementu moja utrata wagi była znacznie szybsza”.

„Moim zdaniem forum Keto Burn jest najlepszym środkiem dla osób stosujących dietę keto. Dzięki niemu nie musiałam mierzyć się z negatywnymi skutkami surowych ograniczeń dietetycznych. Na przykład moja najlepsza przyjaciółka podczas odchudzania cierpiała z powodu silnego głodu i bólów głowy. Dla mnie dieta przebiegła niemal niezauważalnie.

Cena i gdzie kupić Keto Burn?

Cena i gdzie kupić Keto Burn?

Keto Burn można kupić tylko z oficjalnego sklepu. Na rynkach Amazon lub Allegro jest oferowany przez oszustów, którzy produkują podróbki. Producent przestał zaopatrywać strony trzecie, więc oryginału nie można znaleźć na zasobach innych niż oficjalna strona suplementu odchudzającego.

Keto Burn nie jest również dostępny w aptekach, które oferują go po wysokiej cenie. Producent chce, aby proszek był dostępny dla wszystkich ludzi, niezależnie od ich sytuacji finansowej. Obecnie istnieje możliwość zakupu suplementu diety w nieco wyższej cenie.

Aby zamówić suplement diety, odwiedź oficjalną stronę internetową i wypełnij krótki kwestionariusz – Keto Burn.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24383502/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32576318/