Eternelle krem – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

Eternelle krem – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

28 kwietnia, 2021 Uroda 0

www.eternelle.pl

Eternelle - opinie – skład – cena – gdzie kupić?


Eternelle to krem przeciwzmarszczkowy z efektem wypełniającym do stosowania na skórę twarzy, na której najbardziej widoczne są: oznaki starzenia i zmarszczki, przebarwienia i cienie, worki pod oczami, utrata napięcia skóry, ziemistość i odwodnienie. Osoby, które szukają alternatywy dla bardziej inwazyjnych środków, wspierającej skórę, o delikatnej, naturalnej formule, mogą zdecydować się na codzienne stosowanie tej nowej linii kosmetyków.

Jak stosować krem i co trzeba wiedzieć? Jaka jest lista składników w nim zawartych, ile kosztuje i gdzie można go zamówić? Ten nowy przewodnik jest dla Ciebie, jeśli szukasz odpowiedzi na temat Eternelle!

Czym jest Eternelle?

Czym jest Eternelle?

Eternelle to nowa formuła kosmetyczna dostępna w sprzedaży w postaci kremu na dzień do skóry twarzy. Wewnątrz każdego opakowania, dostępnego zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, znajdziesz starannie dobrane naturalne składniki, odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwych i dojrzałych typów skóry, gdzie zmarszczki, przebarwienia, worki pod oczami, odwodnienie oraz cienie i utrata kolorytu są najbardziej skoncentrowane.

Linia kosmetyków produkowana jest przez producenta Louis Santier, znaną już szerokiej publiczności z zaangażowania w badania nad produktami opartymi na naturalnych składnikach aktywnych dedykowanych do pielęgnacji piękna twarzy i reszty ciała. Jak widać na zdjęciach, krem zamknięty jest w niewielkich rozmiarach i doskonale nadaje się do transportu poza domem, nakrętka z hermetycznego zamknięcia zapewnia niezbędną ochronę do jego przechowywania w temperaturze pokojowej, a także pomaga zmniejszyć ryzyko zmarnowania.

Krem do twarzy Eternelle może być stosowany jako wsparcie higieny osobistej, prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia w celu zachowania nawilżenia i elastyczności skóry. Poprawia funkcję krążenia, produkcji kolagenu i elastyny.

www.eternelle.pl

Jak działa Eternelle?

Wybierając krem specjalnie opracowany dla dobrego samopoczucia i piękna skóry twarzy może pomóc osiągnąć kilka korzyści w ciągu tygodni stosowania. W tym przypadku Eternelle powinien być stosowany jako wsparcie dla prawidłowego odżywiania, zdrowego trybu życia i codziennej higieny. Formuła dostosowuje się do różnych typów skóry i pomaga ją zachować:

 • prawidłowe zaopatrzenie w substancje nawilżające
 • funkcje związane z mikrokrążeniem i krążeniem krwi
 • elastyczność i napięcie skóry
 • jasność naturalnej cery
 • produkcję elastyny i kolagenu.

Krem Eternelle wydaje się być polecany szczególnie w przypadku zmarszczek, worków pod oczami i cieni, ale także rozległych i bardziej widocznych niedoskonałości na skórze twarzy, takich jak plamy i linie ekspresyjne.

Jakie składniki zawiera Eternelle?

Jakie składniki zawiera Eternelle?

W recepturze serum pielęgnacyjnego Eternelle zastosowano wyłącznie substancje pomocnicze pochodzenia naturalnego wyselekcjonowane przez producenta w celu ograniczenia jakichkolwiek działań niepożądanych dla dobrego samopoczucia skóry i ciała. Wewnątrz każdego rozwiązania Eternelle znajdują się:

 • Kwas hialuronowy: przyczynia się do poprawy nawilżenia skóry właściwej nawet w głębi, jędrności i jasności cery.
 • Kofeina: może pomóc przeciwdziałać pojawianiu się worków i cieni, zmęczeniu skóry i zapewnić lepsze odżywienie skóry.
 • Platyna: z możliwym efektem nawilżającym, może pomóc przeciwdziałać utracie wody na poziomie komórkowym i działaniu wolnych rodników.
 • Ceramidy: pomagają wzmocnić barierę ochronną skóry i jej mechanizmy obronne.
 • Peptydy: białka o możliwych korzystnych właściwościach dla skóry.

Jak stosować Eternelle? Instrukcja

Stosowanie Eternelle jako części codziennej rutyny pielęgnacyjnej jest naprawdę łatwe, nawet gdy jesteś poza domem. Nowa formuła kosmetyku przewiduje takie same środki ostrożności, jakich należy przestrzegać przy stosowaniu każdego innego kremu na dzień, a mianowicie:

 • dokładnie umyć skórę
 • osuszyć dotknięty obszar
 • oczyścić twarz niewielką ilością kremu
 • delikatnie masować
 • pozwolić, aby preparat się wchłonął

www.eternelle.pl

Co mówią użytkownicy o Eternelle? Opinie i recenzje z forum

Wydaje się, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy Eternelle zyskał dużą aprobatę handlową, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Większość publikowanych opinii i recenzji (znajdujących się na wielu forach i w społecznościach internetowych) podkreśla korzystne działanie nowej formuły. Eternelle wydaje się być w stanie uznać za krem o działaniu adiuwantowym, do higieny i prawidłowego stylu życia diety, dla dobrego samopoczucia skóry twarzy i jej piękna.

„Zdecydowałem się zaufać naturalnemu serum, takiemu jak Eternelle, aby zadbać o moją skórę twarzy i już po kilku dniach czuję się lepiej”.

„Od dwóch miesięcy serum upiększające Eternelle jest częścią mojej codziennej rutyny i polecam je każdemu”.

„W ciągu zaledwie tygodnia stosowania Eternelle, w połączeniu z odpowiednią higieną i odżywianiem, czuję, że moja skóra jest piękniejsza i bardziej nawilżona”.

Czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Eternelle nie ma żadnych szczególnych przeciwwskazań do stosowania. Formuła nie jest zalecana w niektórych przypadkach: w obecności alergii i w przypadku ran, które są jeszcze w fazie gojenia. Osoby cierpiące na choroby skóry mogą poddać produkt kontroli swojego lekarza.

Cena i gdzie kupić Eternelle?

Cena i gdzie kupić Eternelle?

Nowy krem Eternelle dedykowany do skóry twarzy, można nabyć w oryginalnej wersji (zabezpieczonej przed ewentualnymi podróbkami i oszustwami) tylko na oficjalnej stronie producenta. Nie zaleca się kupowania przez portale jak Allegro lub Ceneo, ponieważ możesz natrafić na podróbki.

www.eternelle.pl

Na stronie sprzedaży znajduje się szereg szczegółowych informacji oraz formularz, w którym można wpisać wszystkie dane osobowe niezbędne do wysyłki. Aktualnie aktywna oferta specjalna pozwala na zakup Eternelle z 50% zniżki + bezpłatna wysyłka.Pielęgnacja skóry w celu przeciwdziałania starzeniu i ochrony przed słońcem

Unikanie słońca i fotoprotekcja są ważne, ale nie można na nich polegać przez cały czas. Najważniejszym produktem jest filtr przeciwsłoneczny, ponieważ słońce może powodować powstawanie niechcianych zmarszczek, ciemnych plam i raka skóry. Zalecamy nakładanie kremu z filtrem SPF 30+ co 1,5-2 godziny, gdy jesteś wystawiona na działanie promieni słonecznych. Krem przeciwsłoneczny powinien być nakładany 15 minut przed wyjściem na zewnątrz.

Można zakupić odzież i kapelusze chroniące przed promieniowaniem UV z oznaczeniem współczynnika ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym (UPF). Współczynnik ten określa, jak dużo promieniowania ultrafioletowego, zarówno UVB, jak i UVA, dociera do skóry. Tkanina o współczynniku UPF 50 blokuje 98% promieni słonecznych.

Powinieneś rozważyć dodanie serum z witaminą C i retinoidów do swojego schematu pielęgnacji skóry. Najlepiej byłoby stosować serum z witaminą C rano, przed nałożeniem kremu z filtrem, a retinoid na noc. Retinoidy wydawane na receptę działają najlepiej, ale mogą być drażniące dla skóry i powinny być przepisywane przez dermatologa z certyfikatem. Neurotoksyny (takie jak Botox lub Dysport) mogą być brane pod uwagę w celu zapobiegania zmarszczkom lub ich leczenia. W przypadku utraty objętości można zacząć stosować wypełniacze.

Pielęgnacja skóry z poważnymi uszkodzeniami słonecznymi/zmarszczkami/ciemnymi plamami

W tym momencie konieczna jest konsultacja z dermatologiem w celu ustalenia najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zaleceń dotyczących leczenia. Istnieje wiele opcji leczenia uszkodzeń posłonecznych. Procedury takie jak peelingi chemiczne, kremy do chemioterapii, zabiegi z wykorzystaniem światła niebieskiego, kremy rozjaśniające, neurotoksyny, wypełniacze, zabiegi laserowe lub chirurgiczne mogą być zalecane w zależności od konkretnego stanu skóry.

Pielęgnacja skóry suchej lub wrażliwej

W miarę możliwości podczas kąpieli lub prysznica należy używać letniej wody, ponieważ skrajne temperatury mogą powodować wysuszenie skóry. Kąpiel lub prysznic nie powinny trwać dłużej niż 5-10 minut, aby uniknąć wysuszenia skóry. Ważne jest, aby podczas mycia skóry unikać energicznego szorowania. Najlepiej używać jak najmniejszej ilości delikatnego mydła lub środka oczyszczającego, takiego, który nie zawiera zapachów ani barwników. Jeśli nie ćwiczyłaś intensywnie, mydło możesz stosować tylko pod pachami i w pachwinach.

Po kąpieli lekko osusz skórę ręcznikiem. Nie pocieraj ani nie szoruj. Następnie nałóż krem lub maść nawilżającą, która zatrzyma wilgoć. Unikaj balsamów, ponieważ mogą być wysuszające. Może być konieczne stosowanie kremu nawilżającego 2-3 razy dziennie. Pamiętaj, aby stosować kremy wydawane na receptę tylko w miejscach dotkniętych chorobą. Najlepiej jest stosować kremy nawilżające i te wydawane na receptę o różnych porach w ciągu dnia. Jeśli stosujesz je w tym samym czasie, zawsze najpierw nakładaj krem na receptę, a krem nawilżający stosuj na skórę bez wysypki, aby nie zakłócić działania kremu na receptę.
Produkty takie jak pudry, perfumy czy wody kolońskie mogą być drażniące dla Twojej skóry.

Unikaj ciasnych lub „drapiących” ubrań, takich jak wełna lub akryl. Zawsze pierz nowe ubrania przed pierwszym założeniem. Używaj bezzapachowych, hipoalergicznych środków piorących bez płynu do zmiękczania tkanin.

www.eternelle.pl

Eternelle - opinie – skład – cena – gdzie kupić?