Kategorie
Zdrowie

Easy Go – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

www.easygo.pl

Easy GO zel aktualne recenzje uzytkownikow skladniki jak aplikowac jak to dziala opinie forum cena gdzie kupic allegro Polska


Przewlekły ból stawów jest główną przyczyną niepełnosprawności i bezruchu. W przeszłości to właśnie bardzo stare osoby cierpiały na bóle stawów i/lub kości oraz stan zapalny. Dziś jednak coraz częściej spotyka się osoby w średnim wieku z problemami ruchowymi spowodowanymi bólem stawów.

Wiele osób rozwiązuje bóle stawów przyjmując leki, które na dłuższą metę mogą uszkodzić żołądek. Ale jak można zmniejszyć stan zapalny i ból bez tych zagrożeń? Czy możliwe jest odzyskanie ruchomości i tkanki stawowej?

Szukając produktów, które pomogą pacjentom z objawami choroby zwyrodnieniowej stawów i przewlekłego bólu stawów, znalazłam Easy Go.

W tym artykule przedstawiam Państwu moją opinię o tym produkcie, o tym jak może pomóc, o jego składzie, opiniach, cenie i czy warto spróbować.

Co to jest Easy Go?

Co to jest Easy Go?

Easy Go jest nowym produktem żelowym, który jest nakładany na części ciała, w których występują stany zapalne i ból, zarówno w stawach jak i mięśniach.

Easy Go jest stosowany zarówno w leczeniu zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, jak i do opróżniania obszarów mięśni dotkniętych urazem.

Zgodnie z opiniami zamieszczonymi na oficjalnej stronie internetowej Easy Go jest żelem-kremem, który różni się od innych lepszym działaniem przeciwbólowym, tzn. łagodzi ból skuteczniej niż podobne produkty sprzedawane w aptekach.

Jakie składniki zawiera formuła Easy Go?

Easy Go to krem, który składa się z ziołowych składników, które są sprawdzone w celu zmniejszenia bólu, stanów zapalnych i poprawy zdolności motorycznych.

 • Siarczan glukozaminy – Jest to naturalna substancja niezbędna do tworzenia się tkanki chrzęstnej w obrębie stawów. Wykazano, że siarczan glukozaminy znacznie zmniejsza stan zapalny.
 • Glukozamina natomiast działa poprzez stymulację regeneracji tkanki podtrzymującej stawy.
 • Olejek eukaliptusowy może być znajomy, ponieważ od dawna jest stosowany w leczeniu infekcji dróg oddechowych i zwalczaniu kaszlu. Jednak ten naturalny związek może również pomóc w łagodzeniu bólu i stanów zapalnych stawów.
 • Salix purpurea – Ten składnik jest starożytnym ziołem, które było używane do zwalczania bólu i stanów zapalnych. Składnik jest skuteczny w zmniejszaniu bólu w porównaniu z innymi związkami o działaniu placebo.
 • Propolis Extract jest produktem wytwarzanym przez pszczoły, stosowanym od tysięcy lat w celach leczniczych. Ma właściwości bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Propolis, w połączeniu z innymi składnikami roślinnymi, może przyczynić się do zmniejszenia stanu zapalnego. Ponadto udowodniono, że jest to immunomodulator, co oznacza, że pomaga wzmocnić obronę i walczyć z zapaleniem tkanek.

Jak działa Easy Go?

Jak działa Easy Go?

Jeśli przeanalizujemy naturalne elementy Easy Go widzimy, że jest to produkt, który może przynieść wiele korzyści nie tylko w walce z bólem i stanami zapalnymi w szyi, plecach lub kolanach. Ma związki, które mogą zrestrukturyzować uszkodzone tkanki. Jest to niezbędne, jeśli chcesz nie tylko chwilowo złagodzić ból, ale także odzyskać możliwość poruszania się.

Easy Go nie tylko zmniejsza ból miejscowy, ale zawiera również składniki, które mogą pomóc zmniejszyć skutki stanu zapalnego. Jeśli chcesz wiedzieć, co użytkownicy myślą o tym, jak działa Easy Go, możesz zobaczyć opinie na forum Easy Go. Zobaczysz, że jest to produkt, który pozwoli na poprawę mobilności i wznowieniu aktywnego stylu życia.

Ponadto można go uzupełnić o dietę przeciwzapalną dla uzyskania maksymalnych korzyści.

Jeśli szukasz w Internecie forum Easy Go, znajdziesz tam nie tylko informacje o opiniach i doświadczeniach innych użytkowników, ale także informacje o cenie, efektach ubocznych itp.

www.easygo.pl

Jak stosować Easy Go?

Jak stosować Easy Go?

Żel ten nakłada się miejscowo na miejsca występowania stanów zapalnych, bólów, obrzęków mięśni lub stawów. Można go używać 2-3 razy dziennie, masując miejsce tak, aby żel dobrze wnikał i działał.

Można uzupełnić stosowanie tego produktu o dietę przeciwzapalną bogatą w tłuszcze omega-3 (tłuste ryby, nasiona chia, len, orzechy włoskie) w celu wzmocnienia działania przeciwzapalnego. Ponadto, niektóre ćwiczenia bez użycia siły, takie jak pływanie, mogą stanowić uzupełnienie leczenia.

Easy Go nie powinien być stosowany nadmiernie. Chociaż jest to produkt naturalny, nie oznacza to, że można go nadużywać. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do jego wykorzystania, można skonsultować się ze specjalistą.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne do stosowania Easy Go?

Uważa się, że Easy Go nie ma żadnych istotnych skutków ubocznych. Jeśli jednak zażywasz lek, powinieneś skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Wydaje się, że jest to produkt, który ma niewiele skutków ubocznych i jest dobrze tolerowany przez osoby starsze z chorobami takimi jak zapalenie stawów.

Jeśli jesteś wrażliwy lub uczulony na którykolwiek z jego składników, zaleca się unikanie stosowania tego produktu.

Według producenta, Easy Go nie jest odpowiedni do stosowania przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Cena i gdzie kupić Easy Go?

Cena i gdzie kupić Easy Go? apteka allegro ceneo opinie skład działanie

Ten produkt może nabyć tylko na stronie producenta. Wystarczy kliknąć w któryś z linków na tej stronie.

www.easygo.pl

Na oficjalnej stronie internetowej można również znaleźć specjalną ofertę na określony czas.Dlaczego moje stawy bolą?

Odkrycie przyczyny bólu stawów jest kluczem do zapewnienia skutecznego leczenia. Stworzenie skutecznej strategii leczenia jest naszym celem od momentu przybycia do naszego gabinetu.

Czym jest choroba zwyrodnieniowa stawów?

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest chorobą zwyrodnieniową, która jest spowodowana fizycznym użytkowaniem stawów. Jest to najczęstsza przyczyna bólu stawów i występuje wtedy, gdy chrząstka pokrywająca końce kości tworzące dotknięty nią staw zużywa się i traci swoje działanie amortyzujące.

Starzenie się, jak również nadużywanie związane z pracą, sportem lub hobby, prowadzi do choroby zwyrodnieniowej stawów.

Zapalne zapalenie stawów

Zaburzenia zapalne takie jak reumatoidalne zapalenie stawów i łuszczycowe zapalenie stawów są spowodowane przez wadliwy system immunologiczny. Atakuje on i niszczy zdrowe tkanki w stawach. Powoduje to stan zapalny, ciepło, obrzęk i ból związany z tymi schorzeniami systemowymi.

Urazy więzadeł, ścięgien i mięśni podtrzymujących stawy są często odpowiedzialne za ostry ból stawów, ale również prowadzą do przewlekłego dyskomfortu, jeśli podstawowa przyczyna urazu nie jest skutecznie leczona lub rehabbed.

Inne schorzenia, takie jak borelioza, fibromialgia i niektóre wirusy, mogą również powodować ból stawów. Naszą misją jest znalezienie i leczenie przyczyny, jak również Twojego bólu.

Jak leczyć bóle stawów?

Jak leczyć bóle stawów?

Po dokładnym zdiagnozowaniu przyczyny bólu stawów, koncentrujemy naszą uwagę na opracowaniu planu leczenia bólu, który złagodzi Twój dyskomfort i rozwiąże podstawowy problem. Zaczynamy od konserwatywnych metod leczenia, które mogą obejmować:

 • Ukierunkowana fizykoterapia
 • Zastrzyki łagodzące stan zapalny i zmniejszające ból
 • Leki doustne

Sposoby postępowania w odniesieniu do podstawowych warunków
Jeśli uszkodzenie stawu jest poważne lub nie reaguje na terapie zachowawcze, możemy zalecić częściową lub całkowitą wymianę stawu, aby zakończyć ból i przywrócić ruchomość. Nasi chirurdzy są znani z tego, że potrafią wykonywać minimalnie inwazyjne operacje, które pomagają przyspieszyć gojenie i czas rekonwalescencji.

Jak mogę zapobiec bólowi stawów?

W ramach naszego kompleksowego podejścia do bólu stawów opracowywane przez nas plany leczenia obejmują pełny program rehabilitacji, który ma na celu przywrócenie zdrowych funkcji stawów i pomoc w zapobieganiu przyszłym urazom.

W zależności od charakteru problemu ze stawami, możemy zalecić jego rozwiązanie:

 • Zwiększenie siły i elastyczności mięśni w celu wsparcia Twoich stawów
 • Aktywność fizyczna, która obejmuje ruch przyjazny dla współtowarzyszy
 • Utrata masy ciała w celu zmniejszenia obciążenia stawów nośnych
 • Zmiany w programie szkolenia sportowego
 • Zmiany w lekarstwach i diecie, które pomogą zachować zdrowie stawów

www.easygo.pl

Easy GO zel aktualne recenzje uzytkownikow skladniki jak aplikowac jak to dziala opinie forum cena gdzie kupic allegro Polska


https://pl.wikipedia.org/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/