Varikosette – nie kupuj zanim nie przeczytasz recenzji

Varikosette – nie kupuj zanim nie przeczytasz recenzji

14 listopada, 2019 Zdrowie 0
Varikosette-zylaki
Varikosette-zylaki

Varikosette! W zdrowej osobie, która nie cierpi na żylaki, krew jest odprowadzana z dolnych partii ciała do serca przez tzw. pompę mięśniową. U chorych ludzi ten system zawodzi. Nie tylko krew nie jest odprowadzana z żył, ale z powodu grawitacji rozszerza się i deformuje je. Powoduje to powstawanie nieestetycznych i coraz bardziej widocznych gwiazd, co z czasem utrudnia podróżowanie.

Zamiennik Varikosette

Nasz Cortinol Forte to doskonały wybór dla każdego, kto z różnych powodów może mieć problemy ze stawami. Poczujesz różnicę już w momencie przyjęcia pierwszej dawki. To doskonały środek dla sportowców oraz osób uprawiających sporty wyłącznie amatorsko. Zauważysz również, że jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają w rodzinie historię zwyrodnień lub po prostu dla każdego, kto miał nadwagę.

Walka z żylakami nie jest łatwa, ale można zatrzymać postęp tej choroby za pomocą odpowiednich leków i suplementów diety. W poniższym artykule porównamy dwa powszechnie stosowane dla tego typu schorzeń suplementy diety: krem Varikosette.

Varikosette – skład – składniki

varikosette-sklad-skladniki

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez producenta, niniejszy suplement diety zawiera następujące składniki:

Trokserutyna – Jest to substancja, której zadaniem jest poprawa krążenia krwi w układzie krążenia i limfatycznym. Nie jest konieczna konsultacja z lekarzem w sprawie jej stosowania, chociaż jest ona zalecana, jeżeli pacjent jest nadwrażliwy na zawarte w niej składniki. Co ważne, substancja ta może – w nadmiernych ilościach – powodować wymioty, świąd, wysypkę, a nawet zaburzenia snu, związane z problemami trawiennymi.

Varikosette-zylaki

Ekstrakt z liści kasztanowca i brzozy – te naturalne substancje mają pozytywny wpływ na strukturę żył, a zwłaszcza na ich ściany. Stwierdzono również, że mają one ogromne znaczenie w kontekście regeneracji zmian skórnych i pracy układu moczowego.

Olejki eteryczne – w skład suplementu wchodzą również olejki sojowe i kokosowe. Są to substancje pomocnicze, które nadają jej charakterystyczną konsystencję i jednocześnie „zabijają” nieprzyjemny zapach potu.

Kofeina, miłorząb japoński i miód – to substancje pomocnicze, które według producenta powinny poprawić krążenie krwi. W rzeczywistości, tylko dwa pierwsze składniki wykazują ten efekt. Z kolei miód wpływa głównie na regenerację samej skóry, a nie głębokich naczyń krwionośnych. Substancje dodatkowe: absynt, rumianek, pokrzywa i mentol – ich rola polega zasadniczo na dezynfekcji skóry.

Jak działa Varikosette?

Działanie tego suplementu diety ma charakter wyłącznie ochronny, przeciwzapalny i przeciwbólowy. Co to znaczy? W praktyce, preparat jest tworzony w celu zapobiegania żylakom. Chociaż składniki, które zawiera, mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie żył, są one dość ograniczone.

Analizując skład preparatu można odnieść wrażenie, że składa się on z wielu różnych substancji o bardzo szerokim zakresie działania. Możemy zatem stwierdzić, że jego wpływ na nasze ciało nie będzie konkretnie ukierunkowany, a zatem zbyt skuteczny. Czy to jest wadą suplementu? Do pewnego stopnia, tak. Tak, będzie to przydatne do utrzymania żył w dobrym stanie, choć w ograniczonym zakresie. Gdyby produkt był w formie kapsułki, na przykład, mógłby być łatwo wykorzystany do… wspierania procesów moczowych. Jednak ludzie z bolesną odmianą żylaków mogą doświadczyć poprawy po kilku dniach użytkowania.

Gdzie kupić Varikosette oraz cena?

Oryginalny produkt kupisz tylko na stronie producenta.

Sprawdź Proveiner forte i Provenex