Prostero – cena, opinie, gdzie kupić?

7 kwietnia, 2020 Autor Szef Kuchni Wyłączony
prostero tabletki na prostate

Prostero jest biogenicznym kompleksem stosowanym przez mężczyzn w leczeniu problemów z układami moczowymi, zapalenia gruczołu krokowego i przywracaniu erekcji. Służy jako skuteczny środek całkowicie przywracający funkcjonalność układu moczowo-płciowego i pozytywnie wpływa na własne samopoczucie.

Jak działa Prostero?

Według producenta, skuteczny kompleks do utrzymania męskiego zdrowia powinien być w stanie rozwiązać następujące problemy:

Usunięcie procesu zapalnego w prostacie i wzmocnienie układu odpornościowego, Stymulowanie popędu płciowego i przywrócenie normalnie funkcjonującej erekcji, Spowolnienie starzenia się komórek, zakończenie bolesnych objawów oddawania moczu i usunięcie kamieni z dróg moczowych,
Zwiększenie produkcji testosteronu i poprawa jakości spermy,
Zmniejszenie rozmiaru zapalonej prostaty i przywrócenie prawidłowego krążenia krwi w prostacie.

Służy jako suplement diety dla metabolizmu energetycznego, który w ramach metabolizmu jest odpowiedzialny za dostarczanie i zabezpieczenie energii do organizmu bez przerwy. Energia, którą otrzymujemy z pożywienia, jest wykorzystywana przez organizm ludzki do prac mechanicznych, takich jak ruch, utrzymanie homeostazy i temperatury ciała, a także do odnowy i syntezy własnych substancji.

Czy Prostero jest dla ciebie odpowiedni?

Jest to skuteczny preparat dla dojrzałych mężczyzn od 40 roku życia. Nie jest jednak odpowiedni dla kobiet, ponieważ jest stosowany w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego i męskich zaburzeń seksualnych. Naukowcy z Centrum Zdrowia opracowali preparat Prostero, aby zapobiec poważnym skutkom zapalenia gruczołu krokowego i przywrócić zdrowie mężczyznom.

Zawiera on naturalne składniki, które opierają się na wysokiej aktywności biologicznej i nie tylko łagodzą cierpienia męskiej populacji, ale także są główną przyczyną problemów z prostatą i dysfunkcji seksualnej. Według producenta, jego metodologia jest uważana za najlepszy sposób zapobiegania zapaleniu gruczołu krokowego dla zdrowia dojrzałych mężczyzn. Prostero jest przeznaczony w szczególności dla tych mężczyzn, którzy wykazują następujące oznaki cierpienia:

Wrażenie bólu w jądrach, odbycie, kroczu,
Ból podczas oddawania moczu i konieczność oddawania moczu w nocy,
Objawy zapalenia prostaty oprócz ogólnego zatrucia, które objawia się bólem głowy, gorączką, zmęczeniem, bólem kości, bólem stawów, mięśni i dreszczami,
Częste zaparcia i spadek libido
Spadek aktywności seksualnej i przyspieszony wytrysk.

Prostero – składniki

Produkt ten zawiera dokładnie trzy naturalne substancje czynne, które – według producenta – wspomagają zdrowie mężczyzn i zmniejszają częste (głównie nocne) oddawanie moczu.

Substancja aktywna Piła Palmetto zapobiega (lub zmniejsza) powiększenie gruczołu krokowego i działa immunostymulująco. Jesienią piła palmetto tworzy ciemnoczerwone owoce, które są często stosowane w medycynie ze względu na pozytywne działanie owoców szablastych w medycynie ludowej w leczeniu stanów zapalnych prostaty, pęcherza i jąder.

Kora śliwki afrykańskiej zmniejsza stan zapalny prostaty, działa rozkurczowo i zapobiega tworzeniu się tkanki nowotworowej. Kora śliwki jest twarda i stosowana przede wszystkim w leczeniu chorób pęcherza moczowego, nerek i prostaty, a jej znaczącymi składnikami aktywnymi są rozpuszczalne w tłuszczach fitosterole i pentacykliczne triterpeny. Może to znacznie zmniejszyć objawy łagodnego powiększenia prostaty, normalizować przepływ moczu oraz zmniejszyć nocne oddawanie moczu i pozostałości moczu.

Zawarte w niej pestki dyni zmniejszają potrzebę oddawania moczu w pęcherzu, wspomagają oddawanie moczu i pomagają w regeneracji funkcji gruczołu krokowego. Według danych producenta, ponad 20 000 mężczyzn w całej Europie zostało już leczonych tym preparatem i powróciło do zdrowia po problemach z prostatą. Wskaźnik skuteczności tego preparatu wynosi od 80 do 100 procent. Podaje się, że całkowite zmniejszenie dolegliwości bólowych, które nasiliły się podczas zaostrzenia zapalenia gruczołu krokowego, jest w 100% skuteczne. Co więcej, w 98 procentach przypadków zmniejszyła się potrzeba oddawania moczu, a w nocy całkowicie zanikła potrzeba oddawania moczu.

Nasiona dyni zawierają fitosterole w postaci wolnej i związanej, a także aminokwasową dynię – cucurbitynę i witaminę E oraz selen. Fitosterole hamują przemianę testosteronu w aktywny dihydrotestosteron. Efekt ten został udowodniony w problemach z miksturą jako objawy towarzyszące łagodnemu powiększeniu prostaty oraz drażliwego pęcherza moczowego.

Pełna lista wszystkich składników zawartych w preparacie (i ewentualnie innych) nie jest podana i można ją znaleźć tylko na opakowaniu.

Ponadto 97 procent mężczyzn zgłosiło całkowite złagodzenie bólu podczas oddawania moczu, 89 procent znormalizowało wielkość prostaty, a 80 procent odzyskało zdrowie podczas erekcji.

Jak stosować suplement Prostero?

Preparat jest ustawiony jako “kurs” do 30 dni spożycia i dlatego może być zatrzymany po tym jednym miesiącu – ze względu na całkowity powrót do zdrowia, według producenta. W ciągu pierwszego do drugiego tygodnia od zażycia preparatu widoczne są już prawdopodobnie pierwsze poprawki, które są kompletne i kompletne w ostatnim dniu przyjmowania preparatu.

Preparat podawany jest w postaci kapsułek, które należy przyjmować 3 razy dziennie, 30 minut przed każdym posiłkiem, 1 kapsułkę. Jeśli nie można dobrze połknąć kapsułek, można je również otworzyć i połknąć w postaci proszku z wodą. W żadnym wypadku nie należy pić ich z alkoholem (który powinien być przyjmowany za pewnik)!

Według producenta, preparat powinien mieć potwierdzoną klinicznie 98% skuteczność na wyleczonych pacjentach, a także powinien być zatwierdzony przez Europejskie Stowarzyszenie Medyczne. Uznawany jest za najbardziej efektywny preparat dla mężczyzn powyżej 40 roku życia i został opracowany przy użyciu zaawansowanych technologii i w 100% ekologicznie kompatybilnych składników, bez dodatków chemicznych.

Prostero – skutki uboczne

Ponieważ jednak pestki dyni zawarte w tym produkcie to orzechy, osoby uczulone na orzechy i mężczyźni, którzy wiedzą, że są uczuleni na palmetto piły i korę śliwki afrykańskiej, powinni zachować szczególną ostrożność podczas jego przyjmowania. W połączeniu z pestkami dyni i cukinii może również wystąpić (rzadko) alergia krzyżowa. Skutkiem ubocznym pestek dyni mogą być zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak dolegliwości żołądkowe, nudności lub zgaga, które jednak zazwyczaj mogą ustąpić same po dłuższym okresie stosowania. Rzadkimi przeciwwskazaniami mogą być również wysypka skórna, duszność lub obrzęk twarzy.

W przypadku wystąpienia tych skutków ubocznych należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem!

W rzadkich przypadkach Piła Palmetto może prowadzić do zawrotów głowy, zmęczenia, bólu głowy lub dolegliwości żołądkowych. Gąbczaste wypowiedzi nawet wspominają o uszkodzeniach wątroby i żołądka jako efektach ubocznych, ale nie jest całkiem jasne czy są to rzeczywiście efekty uboczne Piły Palmetto. Jednak Piła Palmetto (wyciąg z piły / owoce palmetto) może hamować krzepnięcie krwi, co może być niebezpieczne dla życia podczas operacji i prowadzić do zwiększonego krwawienia. Dlatego też nie należy przyjmować preparatu co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem.

Opinie na temat preparatu Prostero

Ze względu na naturalne składniki i dużą liczbę mężczyzn, którzy już odzyskali, ten produkt jest dobrym wyborem dla problemów z prostatą lub dysfunkcjami seksualnymi. Szczególnie krótki czas użytkowania jest atrakcyjną rzeczą, ponieważ pozwala uniknąć długotrwałego leczenia i nadal po bardzo krótkim czasie można odczuć pełną regenerację. Jest wiele do powiedzenia na temat tego preparatu do prostaty.

Wszystkie oceny i opinie użytkowników w Internecie brzmią konsekwentnie pozytywnie i jeden pacjent był zadowolony, że nie potrzebuje masażu prostaty, ale lekarz zalecił mu stosowanie preparatu Prostero. Już po trzech miesiącach poczuł się “doskonale”. Inny użytkownik pisze, że po zaledwie miesiącu jego ból zniknął, toaleta wróciła do normy i poprawiła się funkcja seksualna.

Następna osoba pisze, że miał zamiar poddać się operacji prostaty z powodu powiększenia i zapalenia prostaty i że zdiagnozowano u niego “prostatitis”. Kiedy przepisano mu ten preparat jako ostatnie rozwiązanie, zamiast operacji, po miesiącu “nagle wszystko odpadło” i nic już nie bolało.

Również dwóch lekarzy specjalistów ocenia ten preparat bardzo pozytywnie. Specjalista od andrologii i seksuologii pisze, że widzi on swoich pacjentów tylko dwa razy, po pierwsze za diagnozę, a po drugie, gdy dziękują mu za przepisanie tego leku, ponieważ są oni teraz zdrowi. Ten specjalista mówi, że Prostero jest “bezpłatnym lekarzem” i można zaoszczędzić na kosztownych klinikach, które tylko “dopłacają”.

Drugi specjalista w dziedzinie andrologii mówi, że jest to “absolutnie bezpieczny lek dla starszego pokolenia mężczyzn” i że unikalna formuła tego środka zapobiega powrotowi problemów z prostatą.

Komisja E [niezależna naukowa komisja ekspertów ds. ziołowych produktów leczniczych dawnego Federalnego Urzędu ds. Zdrowia (BGA) oraz dzisiejszego Federalnego Instytutu ds. Narkotyków i Wyrobów Medycznych (BfArM)] oceniła wykorzystanie pestek dyni w przypadku problemów z mikcją oraz drażliwego pęcherza moczowego w istniejącym stadium gruczolaka prostaty od I do II jako pozytywne. Komisja oceniła również, że już w 1989 r. ekstrakty z palmetto okazały się równie pozytywne pod względem stosowania w hiperplazji gruczołu krokowego.

Zalety stosowania produktu

hipoalergiczny, w 100% organiczny, przeciwutleniający, regenerujący, antybakteryjny, przeciwzapalny, pobudzający krążenie krwi, stymulujący aktywność seksualną, zmniejszający potrzebę oddawania moczu w nocy, łagodzący ból i problemy z prostatą, poprawiający oddawanie moczu,
nie zawiera żadnych szkodliwych związków chemicznych,
mogą być podjęte zapobiegawczo,
łatwa obsługa i krótki czas leczenia,
robi bez drogiej diagnostyki, chirurgii, drogich tabletek i maści oraz szczepień, a także upokarzającego masażu prostaty przez lekarza.
Wady ich przyjmowania:

mało znane, ewentualnie nietolerancja na składniki aktywne preparatu złożonego (w zależności od znanej nadwrażliwości jednostki).

Gdzie mogę kupić Prostero?

Prostero nie jest dostępny w sklepach internetowych, ale tylko u producenta.

Produkt oferowany jest w opakowaniach jednostkowych i dostarczany w ciągu czterech do ośmiu dni. Płatność zostanie dokonana po otrzymaniu towaru lub za pobraniem. Po stronie producenta, zamówienie jest realizowane za pomocą przycisku “Zamówienie” lub “Zakup”, a następnie przez telefon zwrotny od konsultanta klienta. Koszty wysyłki nie są podane, mogą być podane podczas składania zamówienia