Restauracja Fusion

Restaurację Fusion szczególnie polecamy wszystkim poszukującym wyjątkowych doznań kulinarnych w Warszawie. Nasze menu tworzą kreatywne dania fusion łączące ze sobą smaki Wschodu i Zachodu autorstwa szefa kuchni - Janusza Korzyńskiego.

Menu Fusion gwarantuje ucztę dla oczu i podniebienia, a restauracja wprawia w zachwyt swoją niezwykłą, otwartą kuchnią, która umożliwia obserwację procesu przygotowywania potraw. Restauracja Fusion znajduje się w lobby hotelu The Westin Warsaw, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Restauracja mieści do 138 osób.


Szef kuchni

Janusz Korzyński jest specjalistą kuchni fusion, która wymaga od kucharza ogromnej wszechstronności. Janusz doskonale łączy smaki z różnych zakątków świata, a jego talent plastyczny sprawia, że potrawy stają się dziełami odzwierciedlającymi najnowsze nurty w sztuce. Szef kuchni Fusion swoją przygodę kulinarną rozpoczął 30 lat temu w Słupsku, zostając szefem kuchni już w wieku 19 lat.

Swoje umiejętności kulinarne Janusz poszerzał  podczas zagranicznych wyjazdów m. in. do Niemiec, Węgier i północnej Afryki.

Karierę w sieci Starwood zaczynał od hotelu Sheraton Warsaw na stanowisku Sous Chef, a w 2003 roku, wraz z Arturem Grajberem, tworzył ofertę kulinarną hotelu The Westin Warsaw w Warszawie. Jako jeden z pierwszych wprowadzał do Polski kuchnię fusion.

Od 2009 r. Janusz Korzyński wraz z szefami kuchni hoteli Sheraton i Hotelu Bristol prowadzi blog kulinarny, którego założeniem jest propagowanie wyrafinowanej kuchni oraz dzielenie się pasją tworzenia kulinarnych dzieł sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z przepisami kuchni fusion, które Janusz Korzyński publikuje na blogu Akademia Kulinarna, a także na kulinarną podróż video po smakach kuchni fusion.Szef cukierni

Adam Jakubowski zajmuje się cukiernictwem od blisko 20 lat. Znany jest z designu na talerzu. Stworzenie deseru zaczyna od jego naszkicowania, następnie do wizji estetycznej dobiera składniki i tak powstają jego słynne słodkie kreacje. 

Jego pasją jest łączenie smaków i aromatów z pozoru do siebie nie pasujących. Uwielbia Azję i z niej czerpie inspiracje. Zgodnie z jego dewizą życiową najważniejsze w cukierni jest eksperymentowanie - bez tego świat tkwiłby w tym samym miejscu.Fusion

Aleja Jana Pawła II 21WarsawPL

+48224508631

Hours of Operation
Zamknij
Rezerwacje