Piątkowy Fish Market


Wieczór dla miłośników ryb i owoców morza

Zapraszamy na piątkowe wieczory rybne - Fish Market. Bogate menu bufetowe, najlepsze owoce morza, w tym ostrygi i mule oraz wyszukane gatunki ryb, sushi, sashimi i dużo warzyw, to tylko niektóre z propozycji szefa kuchni - Janusza Korzyńskiego. To wyjątkowa okazja do rozkoszowania się wybornymi przekąskami w stylu fusion, sałatkami i daniami z woka.

Gotowanie na żywo z szefem kuchni

Podczas wieczoru, gościom pozostawiamy do dyspozycji stacje gotowania, gdzie będą mogli skomponować swoje ulubione danie. Oczywiście pod bacznym okiem szefa kuchni, który będzie doradzał przy wyborze odpowiednich składników. Ucztowanie kończy się wykwintnym deserem, a o podniebienia gości dba szef cukierni Adam Jakubowski. 

Zapraszamy do wspólnego świętowania

Jeśli obchodzisz urodziny, imieniny lub masz jakikolwiek inny powód do celebracji to podziel się nim z nami. Pozwól nam uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym - do każdej rezerwacji powyżej 10 osób w cenie rezerwacji oferujemy tort i kieliszek wina musującego dla każdego gościa.


Każdy piątek w restauracji Fusion od 18:30 do 22:30

Cena za osobę 189 PLN

Zarezerwuj online poniżej i zaplać 159 PLN.

 

Pytania i rezerwacje

tel: 22 450 8631
fusion@westin

 Fish Market

Czekamy w każdy piątek w godz. 18:30 - 22:30.

W każdy piątek zapraszamy na ryby i owoce morza w stylu fusion. Więcej informacji

Oferta specjalna
Close

Fish Market

Każdy piątek to doskonała okazja do rozkoszowania się ostrygami, wybornym sushi, przekąskami w stylu fusion, sałatkami i daniami z woka wzbogaconymi smakiem czekoladowych deserów domowego wyrobu.

Czekamy w każdy piątek w godz. 18:30 - 22:30.
Cena za osobę 189 PLN (w cenie kolacja, wino domowe, piwo, napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata). Zarezerwuj stolik online i zapłać 159 PLN ( oferta limitowana).

Więcej informacji pod numerem 22 450 8631.

Zarezerwuj stolik

Cena za osobę 189 PLN zawiera kolację, wino domowe, piwo, napoje bezalkoholowe oraz kawę i herbatę.


Fusion

Aleja Jana Pawła II 21WarsawPL

+48224508631

Hours of Operation
Zamknij
Rezerwacje