Erogan – cena, opinie, gdzie kupić – skład?

7 kwietnia, 2020 Autor Szef Kuchni Wyłączony

Erogan to męskie tabletki na powiększanie penisa. Zawierają potężną mieszankę klinicznie popartych naturalnych składników, aby pomóc zwiększyć rozmiar i twardość erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa. Podczas erekcji, tkanki włókniste w penisie wypełniają się krwią tętniczą. Im więcej krwi te tkanki otrzymają, tym większy i twardszy staje się twój penis.

Erogan

Erogan rozszerza naczynia krwionośne prowadzące do erekcji tkanek penisa, zwiększając przepływ krwi do nich, gdy masz erekcję. Ten wzrost przepływu krwi do penisa daje większe i dłuższe erekcji.

Składniki zawarte w suplemencie Erogan

Prawdziwym “sekretnym sosem” który jest w Erogan opiera się na 100% wszystkich naturalnych składników, które współpracują ze sobą w połączeniu, aby stworzyć biochemiczne reakcje w organizmie, aby zwiększyć wielkość erekcji, poprawić wytrzymałość seksualną i zapewnić ci erekcje rockhard – niezależnie od tego, jak “w nastroju” jesteś na początku, naprawdę otwierając zupełnie nowy świat doświadczeń seksualnych.

erogan - Składniki zawarte w suplemencie Erogan

Niektóre z tych składników miały na celu zwiększenie przepływu krwi do penisa (zapewniając większe i twardsze erekcji), ale cały szereg innych są przeznaczone do rzucania swoje libido na wysoki bieg i dać wytrzymałość seksualną, że tylko big-time gwiazdy porno są w stanie wykorzystać.To wszystko da ci taki rodzaj życia seksualnego, o jakim zawsze marzyłeś, taki rodzaj życia seksualnego, o jakim zawsze marzyłeś, i potajemnie życie seksualne, którego zawsze chciał twój partner!

Cuscuta Seed Extract – Wyciąg z nasion Cuscuty stosowany jest w celu zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi i poprawy płodności zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. W tradycyjnej medycynie chińskiej służy on jako afrodyzjak.

Ginkgo Biloba Leaf – Wyciąg z tej rośliny sprzyja podwyższeniu poziomu tlenu we krwi i poprawie przepływu krwi obwodowej. Większa ilość krwi jest dostarczana do narządów płciowych. Służy to wzmocnieniu jakości erekcji.

Azjatycki czerwony żeń-szeń – Korzeń żeń-szenia jest dobrze znany ze swoich właściwości leczniczych. Wykorzystuje się go do przezwyciężania słabości i dostarczania większej ilości energii. Roślina ta jest z powodzeniem wykorzystywana do leczenia zaburzeń erekcji pochodzenia niemedycznego. Korzeń żeń-szenia normalizuje ciśnienie krwi, odmładza organizm, stymuluje produkcję komórek krwi i spermatogenezę.

Składniki

Palmetto Berry – jest bardzo popularna w leczeniu chorób prostaty i układu moczowego, a także w poprawie ogólnego stanu zdrowia. Ma również właściwości poprawiające seks i przywracające równowagę hormonalną w organizmie.

Wyciąg z kory Muira Pauma – jest najbardziej znanym afrodyzjakiem w Brazylii. Stymuluje on układ nerwowy, zwiększa siłę i zwalcza zmęczenie. Jest to doskonały tonik.

Hawthorn Berry – Ze względu na dostępność bioflawonoidów, składnik ten rozszerza tętnice i pomaga sercu uzyskać więcej krwi i tlenu. Wzmacnia również ściany naczyń krwionośnych i obniża poziom cholesterolu.

Damiana – jest sławna od czasów cywilizacji Majów. Wnosi wytrzymałość seksualną na wyższy poziom, poprawia jakość erekcji i sprawia, że orgazmy są intensywniejsze.

Bioperyna – Jest to wyciąg z czarnego pieprzu, który sprzyja lepszemu wchłanianiu wszystkich składników ziołowych dostępnych w pigułce. Pomaga to znacznie zwiększyć skuteczność pigułki.

Zalety stosowania

Istnieje szereg dość przekonywujących zalet, które sprawiają, że klienci dają pierwszeństwo Erogan przed innymi, sztucznymi wzmacniaczami męskimi. Są one następujące:

Formuła badana klinicznie – formuła tego suplementu jest wynikiem wieloletnich badań w dziedzinie naturalnej poprawy męskiej potencji seksualnej. Ponadto, przez ponad dekadę istnienia produktu, producent nigdy nie poprzestaje na przeformułowywaniu i odnawianiu formuły pigułki. Dzięki temu klienci mają możliwość obcowania z naprawdę aktualnym suplementem męskości.

Dobrze odmierzona dawka – Producent suplementu Erogan dba o właściwe dozowanie każdej dostępnej w produkcie substancji czynnej. Formuła tabletki zawiera maksymalne ilości naturalnych składników, które gwarantują stabilny, pozytywny wpływ na męską erekcję i ogólne zdrowie seksualne.

Składniki najwyższej jakości – W Erogan nie ma składników niskiej jakości i wypełniaczy wątpliwego pochodzenia. Zamiast tego, środek zawiera tylko składniki najwyższej jakości.
Te naturalne składniki mają naukowo udowodnioną zdolność do bezpiecznej i skutecznej poprawy funkcji męskiej erekcji i udoskonalenia jakości życia seksualnego. Bioperine został niedawno dodany do formuły produktu w celu naturalnego zwiększenia absorpcji innych składników znajdujących się w Erogan. A bioperyna naprawdę doskonale radzi sobie z tym zadaniem.

Dlaczego warto wybrać Erogan?

Ten naturalny środek zaradczy nie prowadzi do wystąpienia skutków ubocznych. Ponadto, oprócz poprawy jakości i czasu trwania erekcji, suplement pomaga mężczyznom:

 • Przywrócić popęd płciowy i męską siłę
 • Zwiększyć liczbę orgazmów
 • Rozjaśnij orgazmy
 • Odzyskanie zdolności do samodzielnego regulowania erekcji i penetracji
 • Zwiększyć wzajemną satysfakcję podczas stosunku seksualnego

Opinie i badania kliniczne

Producent Erogan zwrócił się do Lifesciences Pvt. LTD. z prośbą o przeprowadzenie badania, które mogłoby udowodnić skuteczność suplementu wzmacniającego dla mężczyzn.

Przeprowadzono potrójnie ślepe, kontrolowane badanie placebo trwają 84 dni. Ta forma badania klinicznego oznacza, że żaden naukowiec ani lekarz nie jest informowany, kto dokładnie z uczestników badania bierze placebo i suplement. Pomogło to naukowcom osiągnąć maksymalną dokładność wyników. Wiek 75 badanych mężczyzn wahał się od 25 do 50 lat. Uczestnicy badania klinicznego używali 2 porcje suplementu dziennie, 2 kapsułki na każdą porcję przez cały okres badania 12 tygodni.

Do oceny postępów w badaniu wykorzystano Międzynarodowy Wskaźnik Funkcji Erekcji (IIEF), który daje wgląd w następujące aspekty zdrowia erekcji:

 • Twardość erekcji
 • Liczba erekcji
 • Liczba penetracji
 • Liczba erekcji, które człowiek jest w stanie utrzymać po penetracji
 • Możliwość utrzymania penisa w stanie wzwodu do czasu, aż mężczyzna zakończy spotkanie seksualne
 • Wiara w zdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji

Wyniki badania wykazały wysoką moc Erogan do walki z męskimi problemami seksualnymi. Tak więc, suplement zapewnił:

58,97% zwiększenie męskiej zdolności penetracji
71,43% wzrost zadowolenia z sypialni
47% wzrost libido i męskości
62,82% wzrost w zakresie konserwacji rozstawu budynków
22,49% więcej orgazmów
22,49% jaśniejsze orgazmy
61% wzrost ogólnego zainteresowania seksualnego

Występujące skutki uboczne

Istnieje kilka minusów, na które należy zwrócić szczególną uwagę, zanim zaczniesz korzystać ze wszystkiego, co Erogan ma do zaoferowania. Fakt, że osoby odwodnione mogą doświadczać problemów żołądkowo-jelitowych podczas korzystania z suplementu.
Problemy sercowo-naczyniowe mogą wystąpić z powodu zmian w przepływie krwi.
Bóle głowy i zawroty głowy zostały również uznane za poważne problemy, na które być może trzeba będzie zwrócić uwagę.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma naprawdę nic, o co można by się nadmiernie martwić podczas korzystania z Erogan, ale trzeba jeszcze skorzystać z wiedzy i porad zaufanego specjalisty medycznego, zanim ruszysz do przodu.

Oczywiście, mówimy tu o przekształceniu Twojego ciała (z łatwością jedna z najważniejszych części męskiej anatomii) i musisz traktować je z szacunkiem, na jaki zasługuje.

Podsumowując, przekonasz się, że to 100% w pełni naturalne rozwiązanie ma potencjał, aby całkowicie zmienić wszystko, jeśli chodzi o Twoje życie seksualne – i jedyne, co musisz zrobić, to wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Jak stosować Erogan?

Dzienna dawka Erogan to dwie tabletki, jedna tabletka na porcję. Jedno opakowanie suplementu wystarczy na 30-dniową suplementację.